Inwestowanie

Dział dla zdecydowanych na założenie własnej działalności gospodarczej. Dowiesz się tutaj o wszelkich formalnościach związanych z zarejestrowaniem firmy.
no avatar
User

Melonik

Posty

265

Rejestracja

19 wrz 2014, o 15:55

Inwestowanie

Postautor: Melonik » 3 sie 2020, o 10:38

Wiadomo, że jak chcemy inwestować to musimy mieć jakieś oszczędności. Staram się teraz jak najwięcej odłożyć by móc inwestować i zabezpieczyć się jakoś na przyszłość. Wy w coś inwestujecie?
no avatar
User

viola08

Posty

4

Rejestracja

26 sie 2020, o 11:18

Re: Inwestowanie

Postautor: viola08 » 26 sie 2020, o 11:46

Zgadzam się
no avatar
User

Adamus

Posty

157

Rejestracja

5 sie 2018, o 09:56

Re: Inwestowanie

Postautor: Adamus » 28 sty 2022, o 09:04

Według mnie jak najbardziej warto skutecznie zainwestować części oszczędności w fizyczne złoto i srebro które na pewno nie będą traciły na wartości patrząc z perspektywy długich lat. Duży wybór takich produktów możecie sobie znaleźćw ofercie mennicaskarbowa.pl Posiadają oni jednak najlepszą ofertę, dobre ceny i bardzo sprawnie realizują zamówienia względem konkurencji
no avatar
User

tenderm

Posty

294

Rejestracja

29 sty 2017, o 19:42

Re: Inwestowanie

Postautor: tenderm » 9 lut 2022, o 15:29

Tak naprawdę inwestować nie musisz od razu ogromnych sum. Możesz zainwestować w krypto czy akcje :) Ja w tym celu używam aplikacji https://www.wealthseed.eu/ :) Jest bardzo fajna, ma wiele możliwości i co jest dla mnie bardzo ważne łatwo się z niej korzysta. Pojawia się też coraz więcej opcji inwestycji, bo aplikacja cały czas się rozwija
no avatar
User

RafałSek

Posty

142

Rejestracja

18 lip 2018, o 21:03

Re: Inwestowanie

Postautor: RafałSek » 10 cze 2022, o 05:41

Ja kupuje złoto za pośrednictwem mennicy skarbowej i jednocześnie udało mi się już w ten sposób ulokować sporo oszczędności i jestem zadowolona z obsługi. Te środki zarobione możesz potem inaczej zainwestować i uchronić przed wysoką inflacją. Pozdrawiam i mam nadzieję, że skutecznie zabezpieczycie swoje oszczędności przed inflacją.
no avatar
User

domiś

Posty

24

Rejestracja

6 gru 2021, o 09:46

Re: Inwestowanie

Postautor: domiś » 5 lip 2022, o 09:23

Melonik pisze:Wiadomo, że jak chcemy inwestować to musimy mieć jakieś oszczędności. Staram się teraz jak najwięcej odłożyć by móc inwestować i zabezpieczyć się jakoś na przyszłość. Wy w coś inwestujecie?


Aktualnie to najlepiej złoto lub po prostu srebro. Polecam tutaj sobie zajrzeć - https://www.mennicaskarbowa.pl/, ceny mają bardzo dobre no i wszystko przebiega sprawnie i bezpiecznie.
no avatar
User

nierra

Posty

353

Rejestracja

18 maja 2016, o 14:57

Re: Inwestowanie

Postautor: nierra » 1 paź 2022, o 02:28

No pewnie, że trzeba myśleć o inwestycjach i oszczędnościach, natomiast bywają gorsze dni. Jak na przykład korzystanie z kredytów, pożyczek czy chwilówek i później wpadanie w pętle zadłużenia. Trzeba jak najszybciej się z tym uporać i rozwiązaniem mogą być na przykład trudne kredyty dla zadłużonych Wrocław . Warto rozważyć tę opcję, wielu z niej skorzystało z korzyścią.
no avatar
User

Mennica Skarbowa

Posty

59

Rejestracja

13 lip 2021, o 07:26

Re: Inwestowanie

Postautor: Mennica Skarbowa » 28 lut 2023, o 12:05

Jeśli zależy Wam na tym, aby przede wszystkim bezpiecznie inwestować w metale szlachetne zarówno złote i srebrne monety oraz sztabki to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej Mennicy Skarbowej gdzie będziecie mogli liczyć na pełne wsparcie, konkurencyjne ceny i terminowość przeprowadzonych realizacji. Warto się przekonać i co najważniejsze zadbać o swoje oszczędności na długie lata nie martwiąc się tak wysoką inflacją.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.107s | 12 Queries | GZIP : Off ]