internetowy kantor

Czyli biznes w sieci internetowej.
no avatar
User

dawidkucharczyk

Posty

1

Rejestracja

25 lis 2015, o 11:09

Re: internetowy kantor

Postautor: dawidkucharczyk » 25 lis 2015, o 11:16

Ja tam od ponad roku korzystam z platformy wymiany walut kantor.pl i według mnie świetnie na tym wychodzę - w stu procentach lepiej niż w kantorach stacjonarnych. Zupełnie inny kurs (lepszy spread) - często wymieniam dolary i funty więc różnicę widzę natychmiast. Czas wysłania przelewu jest błyskawiczna - nigdy się nie "skułem" na kantorze internetowym. Polecam sprawdzić nim się zacznie w ogóle cokolwiek pisać :)
no avatar
User

osztybe

Posty

1

Rejestracja

1 gru 2015, o 14:11

Re: internetowy kantor

Postautor: osztybe » 1 gru 2015, o 14:12

Ja jestem bardzo zadowolony z kantorii ;)
no avatar
User

bizz

Posty

538

Rejestracja

31 lip 2013, o 19:18

Re: internetowy kantor

Postautor: bizz » 11 lut 2016, o 15:36

A ja uważam, że warto porównać sobie również kursy walut - ekantor.pl . W mojej opini internetowe kantory aktualnie dominują i jest to najkorzystniejsza opcja na wymianę walut.
no avatar
User

Speedpack_com.pl

Posty

95

Rejestracja

17 lut 2016, o 14:56

Re: internetowy kantor

Postautor: Speedpack_com.pl » 17 lut 2016, o 15:08

Kilkakrotnie zdarzyło mi się korzystać z usług kantorów internetowych i faktycznie muszę potwierdzić,że są one bezpieczne i sprawdzone,a do tego kurs wymiany waluty również jest niezwykle korzystny.
no avatar
User

oksana

Posty

411

Rejestracja

18 kwie 2014, o 15:28

Lokalizacja

Kraków

Re: internetowy kantor

Postautor: oksana » 20 lut 2016, o 21:16

Wymiana walut online jest dzisiaj moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem. Można znaleźć bardzo korzystne przewalutowanie i tym samym zaoszczędzić dodatkową kwotę i wymienić większą ilość pieniędzy. Warto jest się przełamać ;)
Awatar użytkownika
User

Truper8

Posty

4

Rejestracja

16 lut 2016, o 20:24

Re: internetowy kantor

Postautor: Truper8 » 21 lut 2016, o 20:10

Ja korzystam z różnych kantorów internetowych. W zależności od tego który ma najlepszy kurs.
Kto raz wsiadł na tygrysa, nie może już z niego zsiąść.
no avatar
User

Mercus

Posty

79

Rejestracja

31 sie 2013, o 14:05

Re: internetowy kantor

Postautor: Mercus » 23 lut 2016, o 21:31

Słuchajcie, a jak to wychodzi w porównaniu z rachunkiem walutowym w banku, bo tak jak tutaj https://www.mbank.pl/serwis-ekonomiczny/kursy-walut/ mogę mieć jakiś rachunek walutowy, np. EUR, USD, GBP, w zależności zakup jakiej waluty mnie interesuje i kupować ją sobie online od banku. Nie wiem jednak jak jest z prowizjami, dlatego chciałbym się rozeznać jak to wygląda w zestawieniu rachunek walutowy vs. kantor online. Druga sprawa, która jest dla mnie dosyć istotna, to czy taki kantor działa 24h? bo zdaje się, że platformy wymiany walut w bankach działają tylko w godzinach roboczych, co czasami może byc trochę problematyczne...
no avatar
User

Aleksandra

Posty

12

Rejestracja

24 lut 2016, o 11:41

Re: internetowy kantor

Postautor: Aleksandra » 29 lut 2016, o 11:31

Słuchajcie, muszę wymienić walutę, a nie chcę mi się szukać jakieś stacjonarnego kantory, czy ktoś mi może wyjaśnić jak działają kantory internetowe i jak z nich korzystać???
no avatar
User

kolaa

Posty

597

Rejestracja

8 cze 2013, o 14:10

Lokalizacja

Warszawa

Re: internetowy kantor

Postautor: kolaa » 4 mar 2016, o 14:44

Internetowe kantory według mnie są ok. Zawsze można zajrzeć również do https://qspread.pl/ , gdzie można porównać sobie oferty konkretnych kantorów internetowych. Istnieje także możliwość bezpośredniego przejścia do rejestracji w konkretnym kantorze internetowym.
Jaki wybrać sposób na reklamę internetową - content marketing
no avatar
User

Aleksandra

Posty

12

Rejestracja

24 lut 2016, o 11:41

Re: internetowy kantor

Postautor: Aleksandra » 8 mar 2016, o 10:37

Tutaj na naszym forum ogłosiła się jakiś czas firma INFO-LOGIC no i u nich na stronie poczytałam o tych kantorach internetowych, bardzo fajnie mają opisane :) http://info-logic.pl/
A tak poza tym dowiedziałam się, że jest tam całkiem szeroka oferta i pewnie zgłoszę się do nich jak dopnę własny biznes :)
każdy przedsiębiorca potrzebuje odpowiedniej wizytówki i myślę, że współpraca z profesjonalistami w tym temacie jest bardzo ważna.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.096s | 12 Queries | GZIP : Off ]
cron