Impreza firmowa i dobre jedzenie

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

beata22

Posty

158

Rejestracja

19 mar 2015, o 19:45

Re: Impreza firmowa i dobre jedzenie

Postautor: beata22 » 30 wrz 2016, o 07:46

Fajnie było by na koniec impry dać pracownikom coś na pamiątkę. Można ładnie opakować. Ja zamawiam opakowania i etykiety tu http://unilogo-drukarnia.pl/co-robimy/etykiety/ Zawsze jest to miły gest i pracownicy cenią to.
no avatar
User

Szolausiana

Posty

50

Rejestracja

7 mar 2016, o 08:28

Re: Impreza firmowa i dobre jedzenie

Postautor: Szolausiana » 7 paź 2016, o 06:53

super miejscem na imprezę firmową jest strzelnica magnum sprawdź
no avatar
User

goral

Posty

5

Rejestracja

4 paź 2017, o 11:14

Re: Impreza firmowa i dobre jedzenie

Postautor: goral » 4 paź 2017, o 11:19

Zgadzam się w pełni, że dobra impreza to przede wszystkim dobry catering.
no avatar
User

maryla328

Posty

4

Rejestracja

4 paź 2017, o 11:23

Re: Impreza firmowa i dobre jedzenie

Postautor: maryla328 » 4 paź 2017, o 11:30

Impreza z dobrym jedzonkiem to podstawa:-)
no avatar
User

Adamus

Posty

157

Rejestracja

5 sie 2018, o 09:56

Re: Impreza firmowa i dobre jedzenie

Postautor: Adamus » 26 sie 2018, o 19:24

Jeżeli chodzi o wybór dobrej jakości firmy cateringowej to ja w trójmieście korzystam z usług http://banglob.pl/ którą śmiało mogę polecić ze względu na jakość i profesjonalizm jaki sobą reprezentują. Są w stanie przygotować tego typu wydarzenie zarówno dla klienta indywidualnego jak i biznesowego, a do tego dbają o dopasowanie posiłków oraz pozostałych dodatków według wymagań i potrzeb organizatora.
no avatar
User

Fards

Posty

179

Rejestracja

13 paź 2014, o 16:24

Re: Impreza firmowa i dobre jedzenie

Postautor: Fards » 26 wrz 2018, o 09:14

Na imprezie firmowej jedzonko to podstawa :D My w naszej firmie już kilkukrotnie współpracowaliśmy z catering z Chorzowa, który nazywa się Catering Arts. Pyszne jedzono, profesjonalna obsługa - tak to można się bawić :D
no avatar
User

dona3

Posty

568

Rejestracja

30 sty 2018, o 10:55

Re: Impreza firmowa i dobre jedzenie

Postautor: dona3 » 24 paź 2018, o 09:19

Przy organizacji imprezy firmowej również postaraliśmy się o dobry katering. Uważam, że smaczne potrawy sprzyjają dobremu humorowi i udanym eventom. Zdecydowaliśmy się na potrawy tradycyjne , bezpośrednio od www.lasuch.waw.pl . Już raz mieliśmy okazję postawić na ich ofertę i nas nie zawiedli, tym razem również spróbowaliśmy ich możliwości!
no avatar
User

mlndolarow

Posty

12

Rejestracja

3 paź 2018, o 08:51

Re: Impreza firmowa i dobre jedzenie

Postautor: mlndolarow » 28 sty 2019, o 09:58

na takich imprezach fajne jest coś jakby wiesjki stół z domowymi wędlinami i swojskim chlebem, byłem na jednej imprezie gdzie to sie sprawdziło wędliny też muszą być bardzo dobre. Na tej imprezie co byłem to były zamawiane z okolic Łańcuta, rewelacja https://sklepanmar.pl/
no avatar
User

Ailis

Posty

136

Rejestracja

23 sie 2017, o 17:23

Re: Impreza firmowa i dobre jedzenie

Postautor: Ailis » 16 lut 2019, o 12:47

Dawno nie bawiłam się tak dobrze, jak na firmowej imprezie w Restauracji Akademia w Warszawie. Tamtejszy personel ma po prostu dar do organizacji takich przyjęć. Do tego stopnia było wspaniale, że na drugi dzień w pracy wszyscy mieli do siebie pozytywne nastawienie. To z pewnością dzięki atmosferze, która panowała w lokalu. O smakowitej kuchni to już nie będę się rozwodzić, bo po prostu trzeba jej spróbować. Choćby takiego tatara wege z pomidorów albo kremu z dyni na mleku kokosowym.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Poprzednia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.087s | 14 Queries | GZIP : Off ]