Idealne rozwiązanie dla początkujących przedsiębiorców

Dział dla zdecydowanych na założenie własnej działalności gospodarczej. Dowiesz się tutaj o wszelkich formalnościach związanych z zarejestrowaniem firmy.
no avatar
User

wirtualnebiuro

Posty

3

Rejestracja

9 sie 2016, o 09:34

Idealne rozwiązanie dla początkujących przedsiębiorców

Postautor: wirtualnebiuro » 9 sie 2016, o 09:39

Witam,
chciałabym przedstawić wam ofertę wirtualnego biura. Jest to super opcja dla dopiero co zaczynających przedsiębiorców - prestiżowy adres za niską cenę, bez formalności, bez zatrudniania dodatkowych pracowników. Serdecznie polecam!

Euro-Office Corporate Services to firma, która zajmuje się usługami Wirtualnego Biura a także obsługą korespondencji. Zapraszam do dyskusji, chętnie odpowiem na wszystkie pytania. Pamiętajcie Państwo, żeby dopytać się o aktualną promocję.

Ktoś z was korzystał z takich usług? Jak myślicie jakie są wady/zalety?

Pozdrawiam!
no avatar
User

Alex21

Posty

106

Rejestracja

13 cze 2016, o 14:14

Lokalizacja

Rybnik

Re: Idealne rozwiązanie dla początkujących przedsiębiorców

Postautor: Alex21 » 14 wrz 2016, o 10:18

Pamiętajmy, że w każdej firmie należy utrzymywać porządek :) Wydaje mi się, iż warto zainwestować w odkurzacz akumulatorowy, taki jak tutaj: http://www.hoover.pl/maly_sprzet/produkt/905-athen_atn_252li_nowosc - ułatwi sprzątanie, jest fajnej jakości, no i - zmieści się praktycznie wszędzie :)
Znacie sklep domek ? :)
no avatar
User

Szolausiana

Posty

50

Rejestracja

7 mar 2016, o 08:28

Re: Idealne rozwiązanie dla początkujących przedsiębiorców

Postautor: Szolausiana » 7 paź 2016, o 07:12

myślę że początkujący przedsiębiorca potrzebuje współpracować z fachowcami zawłaszcza jeżeli chodzi o księgowość ze swojej strony mogę polecić biuro rachmistrzowie.pl współpracuję z nimi od lat
no avatar
User

Mira

Posty

11

Rejestracja

31 paź 2016, o 14:43

Re: Idealne rozwiązanie dla początkujących przedsiębiorców

Postautor: Mira » 31 paź 2016, o 14:52

Nie wiem czy odkurzacz do wirtualnego biura to odpowiednia inwestycja. :D
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.331s | 12 Queries | GZIP : Off ]
cron