Hurtownia Mimari - znacie ?

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

atama

Posty

247

Rejestracja

15 maja 2017, o 11:19

Hurtownia Mimari - znacie ?

Postautor: atama » 10 wrz 2018, o 15:37

Witajcie :) Od jakiegoś czasu prowadze własny gabinet kosmetyczny. Wciąż szukam ciekawych firm, z którymi mogłabym nawiązac współpracę. Szukam tez hurtowni, gdzie mogłabym składac regularne zamówienia na sprzęt czy kosmetyki. Ostatnio ktoś wspomniał mi o hurtowni Mimari. Czy jest na forum ktoś, kto zna to miejsce i podzieli się opinią ?
no avatar
User

evelajna

Posty

128

Rejestracja

8 paź 2017, o 10:54

Re: Hurtownia Mimari - znacie ?

Postautor: evelajna » 14 wrz 2018, o 11:20

tak, znam to miejsce i szczerze polecam. Też prowadze taki mini salon urody i wykonuje proste zbiegi np wyszczuplające czy te związane z depilacją laserową. Ostatnio, właśnie w Mimari, udało mi się kupić w dobrej cenie nowoczesny laser diodowy Coolite Pro :)
no avatar
User

Frattonise

Posty

5

Rejestracja

14 wrz 2018, o 06:56

Re: Hurtownia Mimari - znacie ?

Postautor: Frattonise » 14 wrz 2018, o 13:02

Przydatne informacje! Dzięki wielkie! Myślę, że z całą pewnością mi się one przydadzą :)
Co to ma być ?
no avatar
User

jojcik

Posty

99

Rejestracja

5 wrz 2017, o 12:17

Re: Hurtownia Mimari - znacie ?

Postautor: jojcik » 19 wrz 2018, o 13:28

moja żona też pracuje w tej branży i wiem, że w Mimari zamawia regularnie. Poza tym z tego co wiem, to poza takim profesjonalnym sprzętem można tam też kupować kosmetyki i akcesoria takie typowo do użytku domowego.
no avatar
User

evelajna

Posty

128

Rejestracja

8 paź 2017, o 10:54

Re: Hurtownia Mimari - znacie ?

Postautor: evelajna » 20 wrz 2018, o 21:22

no właśnie w Mimari jest fajne to, że ich pferta jest przeznaczona zarówno dla klientów indywidualnych jak i klientów biznesowych :) Każdy znajdzie coś dla siebie :) A ja jak mam kupować kosmetyki pieęgnacyjne to wolę to zrobić tu niż zaglądać do tradycyjnych drogerii :)
no avatar
User

atama

Posty

247

Rejestracja

15 maja 2017, o 11:19

Re: Hurtownia Mimari - znacie ?

Postautor: atama » 24 wrz 2018, o 10:18

ok dziękuje Wam bardzo za wszystkie informacje. potwierdziło się to, co już wcześniej na ich temat słyszałam :) Na pewno skorzystam z ich oferty tym bardziej, że mają całkiem sporo dobrych promocji na sprzęt :)
no avatar
User

evelajna

Posty

128

Rejestracja

8 paź 2017, o 10:54

Re: Hurtownia Mimari - znacie ?

Postautor: evelajna » 4 paź 2018, o 20:03

atama nie ma sprawy :) składaj zamówienie i daj znać po jak wrażenia :) ja też kompletuje powoli kolejną listę i okazuje się, że w tym miejscu zawsze znajdzie się coś, co trzeba mieć :)
no avatar
User

atama

Posty

247

Rejestracja

15 maja 2017, o 11:19

Re: Hurtownia Mimari - znacie ?

Postautor: atama » 22 paź 2018, o 09:04

evelajna dzięki :) dziś lub jutro bede składać zamówienie bo jeszcze kilka koleżanek z pracy się dołączyło i zamawiamy hurtowo :) na pewno dam znać jak już paczka dotrze :)
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.132s | 14 Queries | GZIP : Off ]
cron