Handel telefonami na Allegro-Pierwsze kroki

Czyli biznes w sieci internetowej.
no avatar
User

XIII

Posty

1

Rejestracja

16 mar 2016, o 21:47

Handel telefonami na Allegro-Pierwsze kroki

Postautor: XIII » 17 mar 2016, o 20:20

To jest mój pierwszy post więc Witam wszystkich ;)
Wpadłem na pomysł handlu używanymi telefonami na Allegro,słyszałem że ludzie kupują używane telefony,lekko je naprawiają,a potem sprzedają,czy według Was takie rozwiązanie ma sens??
Czy jest tu ktoś kto handlował w taki sposób i mógłby się wypowiedzieć??
Dziękuje z góry za odpowiedzi :)
no avatar
User

SalamonK

Posty

113

Rejestracja

28 mar 2015, o 18:04

Re: Handel telefonami na Allegro-Pierwsze kroki

Postautor: SalamonK » 18 mar 2016, o 12:04

Nie osobiście, ale kolega się zajmował stacjonarnie i zamknął biznes po pół roku, bo się nie opłacało, zarobek był na tyle mały że nie dało się z tego wyciągnąć żadnych sensownych pieniędzy. Jeśli odliczyć od tego lokal, bo chcesz zajmować się tym zdalnie, to może będzie lepiej. Ale wiesz, musisz się liczyć z tym, że poza samymi telefonami musisz z miejsca zainwestować mniej czy więcej w ulepszenia dla aukcji typu panel, baner, szablon itd żeby się wyróżniać.
no avatar
User

OurellQa

Posty

78

Rejestracja

2 mar 2015, o 12:07

Re: Handel telefonami na Allegro-Pierwsze kroki

Postautor: OurellQa » 22 mar 2016, o 08:00

jak można samemu poskładać to graficznie, to można spróbować, ale to raczej sposób na dorobienie sobie niż na życie
no avatar
User

Przesylanie_pl

Posty

75

Rejestracja

5 lis 2015, o 11:21

Re: Handel telefonami na Allegro-Pierwsze kroki

Postautor: Przesylanie_pl » 23 mar 2016, o 09:19

ma to sens,pod warunkiem,że zainwestujesz w dobrą reklamę,plus telefony które będziesz sprzedawał będą w faktycznie niższej cenie i zarazem dobrym stanie technicznym. Pytanie czy będziesz naprawiał je sam? Poza tym oprócz sprzedaży internetowej zainwestuj w stacjonarną,te dwie rzeczy warto połączyć.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.148s | 14 Queries | GZIP : Off ]