HaftDeko zaprasza :)

W tym miejscu możesz napisać o swojej firmie, oraz podać adres firmowej strony www.
no avatar
User

HaftDeko.pl

Posty

21

Rejestracja

7 cze 2018, o 10:34

HaftDeko zaprasza :)

Postautor: HaftDeko.pl » 7 cze 2018, o 10:36

Nasza oferta skierowana jest do firm i instytucji, jak również do Klientów indywidualnych. Nowoczesny park maszynowy, profesjonalne oprogramowanie, materiały oraz nici hafciarskie najlepszych producentów pozwalają zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających Klientów.

Zlecenia realizujemy już od 1 sztuki. Cena ustalana jest indywidualnie na podstawie pliku graficznego przesłanego przez Klienta. Podczas tworzenia projektu haftu chętnie służymy radą, tak żeby w efekcie końcowym wyglądał efektownie i okazale.

Zapraszamy do współpracy, zachęcając konkurencyjnymi cenami, wysoką jakością usług oraz szybkimi terminami realizacji.

W przypadku zamówienia większej ilości produktów, przez Państwa udzielamy korzystnych rabatów.

Nasza firma działa na terenie całej Polski, większość zamówień przyjmujemy przez internet.

Produkty wysyłamy Pocztą Polską lub kurierem.

Realizujemy zamówienia specjalne, które wykraczają poza zaprezentowany asortyment.

Zapraszamy Serdecznie :)
no avatar
User

lukasz22s

Posty

5

Rejestracja

8 cze 2018, o 11:53

Re: HaftDeko zaprasza :)

Postautor: lukasz22s » 8 cze 2018, o 11:57

Na pewno zajrzę na to HaftDeko i ocenie czy tak naprawdę warto jest

_______________________________________
https://pawlinaltd.pl/uslugi/miasta/sulecin/
no avatar
User

HaftDeko.pl

Posty

21

Rejestracja

7 cze 2018, o 10:34

Re: HaftDeko zaprasza :)

Postautor: HaftDeko.pl » 27 cze 2018, o 06:04

Dziękujemy za zaufanie i czekamy na opinię, oczywiście w razie pytań oraz wątpliwości cały czas jesteśmy do dyspozycji na forum :)
no avatar
User

Pelka91

Posty

5

Rejestracja

1 lip 2018, o 17:45

Re: HaftDeko zaprasza :)

Postautor: Pelka91 » 13 lip 2018, o 10:15

Dzięki wielkie za ciekawe i sprawdzone porady. Jestem pewien, że mi się one przydadzą! :D
Nie masz dużo sił życiowych, więc nie idziesz robijając łokciami przez życie, ale się... skradasz.
no avatar
User

lawennnd

Posty

5

Rejestracja

27 lip 2018, o 09:41

Re: HaftDeko zaprasza :)

Postautor: lawennnd » 27 lip 2018, o 10:04

Z góry wielkie dzięki za interesujące porady w tej kwestii. Mam nadzieję, że mi się one przydadzą :)
Człowiek czasem ma już dość uciekania. Świat staje się bardzo mały, kiedy nie masz się gdzie podziać.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.100s | 14 Queries | GZIP : Off ]