GRAZ-Austria (Biuro), Przedstawiciel, Posrednik, Wspolnik, …

Dział dla poszukujących inwestorów dla swojego biznesu, jak i dla samych inwestorów chcących pomnożyć kapitał.
no avatar
User

n_tom

Posty

6

Rejestracja

5 mar 2009, o 20:28

GRAZ-Austria (Biuro), Przedstawiciel, Posrednik, Wspolnik, …

Postautor: n_tom » 5 mar 2009, o 20:33

Hallo,

Chetnie zostalbym przedstawicielem, posrednikiem, doradca (biuro) albo weszedl bym do jakies interesujacej spolki. Oprocz mojego fachowego doswiadczenia, b.dobrej znajonosci jezyka niemieckiego/polskiego, mentalnosci ludzi w krajach Europy srodkowej moglbym rowniez przy interesujacej ofercie zainwestowac pewna kwote (w dowolnej branzy).
Dzialalnosc ta bylaby zupelnie legalna, poniewaz mam oficjalna zgode wlasciciela mojej firmy.

Jestem inzynierem budowy maszyn, pracuje od lat w rozwoju (przemysl samochodowy) - w zakresie akustyki, przeplywow, drgan, wymiany ciepla itp.

Od pol roku mieszkam i pracuje w Austrii, okolo 30 km od GRAZ (po 21 latach pobytu w niemczech) Mam do dyspozycji dosc duzy dom (370m2) z podwojnym garazem /warsztatem - z mozliwoscia prowadzenia jakiegos interesu (Miejscowosc 6.000 mieszkancow / Aglomeracia 35.000 - 5 miasteczek).

Z uwagi na to, ze moja zona jest momentalnie w domu, mogla by bez problemu w razie potrzeby zajac sie prowadzeniem w pelni wyposazonego i funktionujacego biura - calodzienna obsada (ma w tym zakresie ponad 20 lat praktyki _ niemiecki, polski, PC, MS-Ofice, internet itp.).

Za tips, informacje, oferty, kontakt bylbym bardzo wdzieczny.
najlepiej: n_tom@web.de

Z powazaniem

N. Tom
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.086s | 14 Queries | GZIP : Off ]