grafik czy samodzielne tworzenie

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

TadekNiejadek

Posty

115

Rejestracja

7 mar 2015, o 21:20

grafik czy samodzielne tworzenie

Postautor: TadekNiejadek » 29 gru 2017, o 05:48

pytam z racji tego, ze nigdy do czynienia nie miałem... to czy laik moze sie dosc szybko nauczyc tworzyć grafiki pod sklep internetowy? moj grafik nagle ogłosił światu że rzuca wszystko i jedzie w bieszczady, a tak konkretnie to na jakąś budowę do szwecji czy coś takiego. z racji że był to znajomy to płaciłem tyle że jak teraz zacznę płacić profesjonaliście to dostanę ostro po portfelu a zależałoby mi raczej na jakimś oszczędnym wyjściu
no avatar
User

Marcelus

Posty

115

Rejestracja

4 cze 2015, o 12:08

Re: grafik czy samodzielne tworzenie

Postautor: Marcelus » 29 gru 2017, o 07:13

z mojego doświadczenia wynika że można zleźć programy proste w obsłudze nawet dla laika, które łatwo jest opanować w kilka dni. koszta też mozna minimalizować bez problemu nie płacąc za licencję tylko za dostęp w formie miesięcznego abonamentu albo jednorazowaych dostępów to już zależy ile ci tego będzie trzeba.
no avatar
User

TadekNiejadek

Posty

115

Rejestracja

7 mar 2015, o 21:20

Re: grafik czy samodzielne tworzenie

Postautor: TadekNiejadek » 29 gru 2017, o 07:59

no dobrze, z teorii jest okej ale przyznam szczerze że liczyłem na jakieś konkrety jeśli można.
no avatar
User

SalamonK

Posty

113

Rejestracja

28 mar 2015, o 18:04

Re: grafik czy samodzielne tworzenie

Postautor: SalamonK » 29 gru 2017, o 08:20

już spieszę z pomocą. najlepszy z jakim osobiście miałem do czynienia i dostępny włąśnie z przeglądarki to www.grafido.pl. to jest dostęp na początek jednorazowy za 5 zł. jak sobie taki wykupisz to będziesz mógł spróbować i zobaczyć czy w ogóle ci odpowiada nauka na jego podstawie. a później to już wybór jest w abonamencie, pośredni trochę bo albo płacisz cały albo promocyjny ale to jak masz też inne oprogramowanie od autorów grafido, czyli pod sklep na przykład.
no avatar
User

popielnik

Posty

69

Rejestracja

24 mar 2017, o 03:29

Re: grafik czy samodzielne tworzenie

Postautor: popielnik » 29 gru 2017, o 12:58

oo ja również mam dobre skojarzenia z nim, chociaż od jakiegoś czasu nie używam już wcale żadnego bo nie mam takiej potrzeby. dobre w nim jest (albo było?) to, ze tam są do dyspozycji grafiki stockowe już w cenie, bez żadnych dopłat. a wykupienie ich oddzielnie minimum trzykrotnie przekracza abonament. to ogromny plus.
no avatar
User

Mateo9

Posty

1

Rejestracja

29 gru 2017, o 15:08

Lokalizacja

Wrocław

Re: grafik czy samodzielne tworzenie

Postautor: Mateo9 » 29 gru 2017, o 15:10

Ja uważam że lepiej coś samemu stworzyć. Choć z drugiej strony jeśli miałoby być to zrobione dobrze i porządnie to lepiej wynająć grafika.
no avatar
User

TadekNiejadek

Posty

115

Rejestracja

7 mar 2015, o 21:20

Re: grafik czy samodzielne tworzenie

Postautor: TadekNiejadek » 29 gru 2017, o 18:29

Przynam, że brzmi to bardzo dobrze. Wczesniej sporo mi wspominano o jakichś photoshopach itp gdzie to są naprawdę mocno skomplikowane programy a nikt nie wspominał i nawet nie wiedziałem, ze są takie rzeczy dostępne z paska przeglądarki.
no avatar
User

Marta

Posty

12

Rejestracja

30 gru 2017, o 23:03

Re: grafik czy samodzielne tworzenie

Postautor: Marta » 30 gru 2017, o 23:52

Dostępne są, tylko czy masz czas się w to bawić. A z tą grafiką pod sklep internetowy to o co ci konkretnie chodzi? Bo skoro miałeś grafika, to rozumiem, że twoja strona sklepu już istnieje i ma swój "szkielet", który funkcjonuje...
no avatar
User

ninja_84

Posty

312

Rejestracja

28 lis 2017, o 07:54

Re: grafik czy samodzielne tworzenie

Postautor: ninja_84 » 23 lip 2020, o 12:10

Mam swojego grafika, który ogarnia projektowanie etykiet od lat i jestem mega zadowolona. Sama nie umiałabym tak dobrze tego zrobić, a też lubię takie rzeczy. Kwestia, aby po prostu znaleźć kogoś, kto będzie kumał Twoją wizję.
Wszystko co powinienieś wiedzieć o pieniądzach znajdziesz tutaj: http://mojepieniadze.net.pl/
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Torrent21 i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.220s | 13 Queries | GZIP : Off ]