Gotowa spółka

Dział dla zdecydowanych na założenie własnej działalności gospodarczej. Dowiesz się tutaj o wszelkich formalnościach związanych z zarejestrowaniem firmy.
no avatar
User

antoni8

Posty

1

Rejestracja

8 maja 2017, o 15:52

Gotowa spółka

Postautor: antoni8 » 8 maja 2017, o 15:56

Wydaje mi się ze najlepszym rozwiązaniem, dającym bezpieczeństwo, jest zamówienie po prostu gotowej spółki. Widziałem dużo ofert i wydaje mi się że jest to bardziej praktyczne i kompleksowe rozwiązanie.
No bo weźmy np. EntryPL od razu sprawy związane z biurem, obsługą prawną i księgową odpadają w dodatku od razu zabezpieczona jest domena pod prowadzenie działalności.

Czy to nie lepsza droga? Tym bardziej że teraz będzie trudniej założyć firmy tak na czysto...
Awatar użytkownika
User

egrosz

Posty

4

Rejestracja

18 paź 2017, o 20:42

Re: Gotowa spółka

Postautor: egrosz » 20 paź 2017, o 10:41

Znakomicie :) Jestem pewien, że mi się to przyda :) Dzięki wielkie za sprawdzone porady :)
Otwórz szeroko oczy. Tylko mięczaki je zamykają. T
no avatar
User

EmilCh

Posty

210

Rejestracja

4 sie 2018, o 15:29

Re: Gotowa spółka

Postautor: EmilCh » 8 cze 2020, o 08:02

Jeżeli chcecie sprzedać, bądź zastanawiacie się nad zakupem gotowej spółki to mogę z własnego doświadczenia polecić Wam, żebyście zwrócili uwagę na ofertę https://sprzedajspolke.pl/ z którymi współpracowaliśmy w tym zakresie i wszystko przebiegło bardzo sprawnie. Potrzebowaliśmy spółki która będzie czynnym płatnikiem VAT oraz VAT EU i będzie posiadała uniwersalny zakres kodów PKD. Wszystkie sprawy u notariusza i w sądzie poszły sprawnie :)
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.143s | 12 Queries | GZIP : Off ]
cron