Znalezione wyniki: 117

Re: Tłumaczenia

Jeśli o język angielski czy niemiecki chodzi to w Białymstoku sprawdzi się na bank biuro tłumaczeń ProLingua http://www.prolingua.com.pl/ Pan Bagiński to tłumacz przysięgły, wykonuje tłumaczenia specjalistyczne ( w tym tekstów medycznych, technicznych czy tłumaczenia dokumentów samochodowych). Profe...
autor: GimliK
19 maja 2018, o 23:27
 
Forum: Reklama i promocja firmy
Temat: Tłumaczenia
Odpowiedzi: 27
Odsłony: 1650

Re: Firany?Kto za, kto przeciw? Jakie, gdzie i za ile?

Zdecydowanie rolety. Najlepsze są z https://roletyleczycki.pl/ Bez porównania z tymi z marketu, zupełnie inna jakość. I polecam takie w kasecie, są lepsze niż te wolnowiszące - prowadnice boczne ograniczają prześwit światła dzięki temu że trzymają materiał przy szybie.
autor: GimliK
19 maja 2018, o 21:11
 
Forum: Na każdy temat
Temat: Firany?Kto za, kto przeciw? Jakie, gdzie i za ile?
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 120

Re: Schody drewniane

Porządne schody drewniane wykonała nam firma http://schodex.com/ Są praktyczne i funkcjonalne, ale też ładnie wyglądają, sa w nowoczesnym stylu, idealnie wpasowały sie w styl mieszkania. No i cieszy, ze są porządnie wykonane przez prawdziwych fachowców. Firma szybko się spisała z wykonaniem, działaj...
autor: GimliK
19 maja 2018, o 20:59
 
Forum: Na każdy temat
Temat: Schody drewniane
Odpowiedzi: 19
Odsłony: 1660

Re: Firma Sprzątająca

Jeśli o Poznań chodzi to odnośnie firm sprzątających sprawdzi się SOMI http://somi.pl/ bardzo solidna firma, wszystko zawsze jest wykonane porządnie i w terminie. No i cenowo jest całkiem dobrze moim zdaniem.
autor: GimliK
19 maja 2018, o 20:48
 
Forum: Nasze firmy
Temat: Firma Sprzątająca
Odpowiedzi: 17
Odsłony: 903

Re: Nowa restauracja - pomysł na biznes

Solidne meble do wyposażenia restauracji moze wykonać gdyńska firma Womeb http://womeb.com.pl/meble-hotelowe-restauracyjne/ Specjalizują się w wykonywaniu mebli nietypowych na podstawie indywidualnych projektów klienta. Bardzo solidna firma, wykonują piękne rzeczy.
autor: GimliK
18 maja 2018, o 19:26
 
Forum: Pomysł na własny biznes
Temat: Nowa restauracja - pomysł na biznes
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 183

Re: Impreza integracyjna

My organizowaliśmy imprezę firmową w Szczecinie w hotelu Vulcan http://hotel-vulcan.pl/ i jesteśmy zadowoleni z wyboru miejsca. Hotel ma fajny klimat, dobrą restaurację i obsługę, dobry dojazd, mieści się przy Druckiego-Lubeckiego. 100% profesjonalizmu.
autor: GimliK
7 maja 2018, o 10:14
 
Forum: Pomysł na własny biznes
Temat: Impreza integracyjna
Odpowiedzi: 59
Odsłony: 5861

Re: Niepokojące zachowanie psa- sznaucerka miniaturki

Dobrze leczą w Agro Wet w Suwałkach http://agrowet.com.pl/ to porządny gabinet, ceny mają tam normalne, ale najważniejsze że dobrze się tam opiekują zwierzakami, nasze psy są zawsze dobrze leczone.
autor: GimliK
6 maja 2018, o 21:57
 
Forum: Na każdy temat
Temat: Niepokojące zachowanie psa- sznaucerka miniaturki
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 84

Re: Dobry mechanik

Jak macie jakieś problemy z rozrusznikiem czy alternatorem to w Zielonej Górze fachowo naprawą zajmie się warsztat http://alternator24.pl/ Dobra obsługa, wszystko fachowo i solidnie i nie przesadzają z cenami.
autor: GimliK
3 maja 2018, o 22:09
 
Forum: Na każdy temat
Temat: Dobry mechanik
Odpowiedzi: 47
Odsłony: 2537

Re: Meble do salonu

W Krakowie dobrej jakości meble na zmówienie można zamówić w http://artstyl-pww.pl/ My mamy od nich meble kuchenne, ale też garderobę i kilka rzeczy do salonu. Wszystko jest dobrej jakości, porządnie, dokładnie wykonane z dobrych materiałów. Takie meble długo nam posłużą, to zupełnie inna jakość niż...
autor: GimliK
24 kwie 2018, o 15:54
 
Forum: Na każdy temat
Temat: Meble do salonu
Odpowiedzi: 42
Odsłony: 1237

Re: Wyposażenie biura

Warto zwrócić uwagę na ergonomiczne meble, tego rodzaju meble dostaniecie w http://grupa-koncept.pl/ My mamy od nich biurka i krzesła i jesteśmy z nich zadowoleni, sa dobrze wyprofilowane, dzięki temu mniej narzekamy na bóle pleców. Firma zajmuje się też szkoleniem i konsultacjami w zakresie ergonom...
autor: GimliK
22 kwie 2018, o 16:43
 
Forum: Pomysł na własny biznes
Temat: Wyposażenie biura
Odpowiedzi: 77
Odsłony: 3165
Następna

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.