Znalezione wyniki: 81

Re: hala -budowa za i przeciw

Jeśli przyda się hydraulika siłowa to znam dobrą wrocławską firmę Megahydral http://www.megahydral.pl/ Mają m.in. pompy, silniki, siłowniki, rozdzielacze, złącza. firma bardzo solidna, fachowa, szybko realizują zamówienia.
autor: GimliK
wczoraj, o 19:44
 
Forum: Na każdy temat
Temat: hala -budowa za i przeciw
Odpowiedzi: 29
Odsłony: 504

Re: Inwestowanie w hale produkcyjne

Jeśli chodzi o koncepcje i analizy techniczne zasilania obiektów przemysłowych, badania i uruchomienia automatyki energetycznej to zgłoście się z tym do Mega-Pol http://www.mega-pol.pl/ fachowo wszystkim się zajmą.
autor: GimliK
wczoraj, o 17:37
 
Forum: Pomysł na własny biznes
Temat: Inwestowanie w hale produkcyjne
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 521

Re: Dom czy mieszkanie?

Osobiście uważam, ze dom, bo ma się swoją przestrzeń i to dużą, nie jest się uzależnionym od innych ludzi. Tak czy inaczej przyda się dobra kancelaria notarialna. My byliśmy zadowoleni z pani Doroty Szuman-Krzych ze Szczecina, namiary: http://www.notariusz-prawobrzeze.pl Po prostu fachowo, szybko, j...
autor: GimliK
15 lut 2018, o 16:37
 
Forum: Na każdy temat
Temat: Dom czy mieszkanie?
Odpowiedzi: 220
Odsłony: 11706

Re: Majówka

U nas majówka bardzo aktywna, bo już jakiś czas temu zaplanowaliśmy z żoną wyjazd na wakeboard do Turcji http://www.ehschool.pl/index.php/Products/129/Turcja-2018-Wake-Camp-Hip-Notics-8-dni.html Zaraziłem ją miłością do wakeu i cieszy mnie to bardzo, że się wciągnęła. Wybraliśmy tym razem Turcję bo ...
autor: GimliK
13 lut 2018, o 19:45
 
Forum: Na każdy temat
Temat: Majówka
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 176

Re: Szkoły policealne

Oczywiście, ze szkoły policealne mają sens, dają zawód. Jak ktoś myśli o szkole medycznej to warto sprawdzić Pierwsze Niepubliczne Policealne Studium Medyczne w Szczecinie http://www.dental.szczecin.pl/ Mają kilka kierunków, brat skończył technikę dentystyczną, pracuje w zawodzie w prywatnej firmie ...
autor: GimliK
9 lut 2018, o 22:35
 
Forum: Na każdy temat
Temat: Szkoły policealne
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 46

Re: Praca w Polsce czy za granicą?

Za granicą zarobi się więcej, nie ma co ukrywać, ale trzeba dobrze sprawdzać agencje, bo wiadomo jak bywa. Brat był kilka razy w Niemczech z agencją http://danddpersonal.pl/ z Opola i był zadowolony zarówno z wyjazdów jaki z samej agencji. Ostatnio pracował tam jako monter regałów magazynowych.
autor: GimliK
8 lut 2018, o 23:59
 
Forum: Na każdy temat
Temat: Praca w Polsce czy za granicą?
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 167

Re: Dlaczego warto uczęszczać na szkolenia ?

Dobry ośrodek szkolenia zawodowego to Zakład Doskonalenia Zawodowego w Łodzi http://www.zdz.lodz.pl/ Kuzyn kończył tam latem kurs ADR i jest zadowolony z kursu, w sumie dzięki temu znalazł pracę. Mają punkty także w różnych miastach poza Łodzią, w obrębie województwa.
autor: GimliK
6 lut 2018, o 00:44
 
Forum: Konferencje, wydarzenia
Temat: Dlaczego warto uczęszczać na szkolenia ?
Odpowiedzi: 31
Odsłony: 2664

Re: Jaki rower najlepszy?

Rok temu jakoś kupiłem rower miejski polskiej firmy Saveno http://saveno.pl/liverpool-28-men i jestem bardzo pozytywnie zdziwiony, rower naprawdę jest więcej niż dobry, bardzo mi odpowiada, jest porządnie wykonany a cena jak na taką jakość jest bardzo zadowalająca.
autor: GimliK
5 lut 2018, o 22:49
 
Forum: Pozostałe
Temat: Jaki rower najlepszy?
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 279

Re: Mam pomysł. Jak go najlepiej wykorzystać?

Warto pomyśleć o pomocy kancelarii prawno-patentowej. My kiedyś korzystaliśmy z http://bellepat.pl/ i mam o nich jak najlepszą opinię. Pełen profesjonalizm, świadczą kompleksową obsługę w zakresie ochrony własności przemysłowej i intelektualnej.
autor: GimliK
27 sty 2018, o 19:27
 
Forum: Pomysł na własny biznes
Temat: Mam pomysł. Jak go najlepiej wykorzystać?
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 97

Re: Ubezpieczenie OC

Najlepiej zapytać fachowców o takie rzeczy. Ja korzystam z dobrego biura z Lublina http://br-napora.pl/oferta/ można zawsze ich dopytać o nurtujące kwestie. To też biuro rachunkowe, więc mamy dwa w jednym.
autor: GimliK
26 sty 2018, o 23:59
 
Forum: Reklama i promocja firmy
Temat: Ubezpieczenie OC
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 2220
Następna

© 2009-2015 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.