Giełda maszyn używanych

Dział dla zdecydowanych na założenie własnej działalności gospodarczej. Dowiesz się tutaj o wszelkich formalnościach związanych z zarejestrowaniem firmy.
Awatar użytkownika
User

resekt221

Posty

1

Rejestracja

25 lis 2017, o 18:24

Giełda maszyn używanych

Postautor: resekt221 » 25 lis 2017, o 18:26

Ostatnio znalazłem ciekawą stronę z używanymi maszynami do hal produkcyjnych, CNC i innymi - http://unimachines.pl. Co sądzicie o takich zakupach? Można zaoszczędzić dużo pieniędzy? Pozdrawiam!
no avatar
User

EmilCh

Posty

210

Rejestracja

4 sie 2018, o 15:29

Re: Giełda maszyn używanych

Postautor: EmilCh » 29 sty 2019, o 08:53

Akurat ja jestem zwolennikiem stawiania na porządne maszyny CNC wraz z oprogramowaniem które pozwalają realizować zlecenia na najwyższym poziomie i też bez obaw o częste awarie. Dlatego w głównej mierze postawiliśmy na producenta TBI, którego uważam za jedną z najlepszych opcji ponieważ w ich przypadku mamy zapewnioną realizację na bardzo wysokim poziomie. Do tego nie ma problemów z jakością obsługi klienta czy serwisowaniem sprzętu. Dotrzymują warunków umowy i to nas bardzo cieszy, ponieważ nam pozostaje już martwienie się o pozyskiwanie nowych klientów.
no avatar
User

NajtanszeWagi_pl

Posty

112

Rejestracja

2 sie 2017, o 09:26

Re: Giełda maszyn używanych

Postautor: NajtanszeWagi_pl » 26 lut 2019, o 09:55

Jak dla mnie to dosyć ciekawa sprawa, ale pod warunkiem, że na dane maszyny które chcemy kupić na hale produkcyjną, mamy też gwarancję bo to bardzo ważna kwestia na wypadek awarii.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.090s | 12 Queries | GZIP : Off ]