Gdzie wybrac konto bankowe bez opłat?

Wszystko o kontach bankowych. Jakie najlepsze dla firmy, a jakie osobiste?
no avatar
User

emmaqq

Posty

11

Rejestracja

7 lip 2014, o 15:30

Re: Gdzie wybrac konto bankowe bez opłat?

Postautor: emmaqq » 8 lip 2014, o 15:52

A może zerknij tutaj http://www.comperia.pl/forum ostatnio czytałam tam o bankach które oferują konto bankowe bez opłat jak również bankomaty w całej Polsce darmowe .Być może któryś z nich okaże się dla Ciebie odpowiedni i zdecydujesz się na złożenie u nich konta .
no avatar
User

bizwomen

Posty

17

Rejestracja

29 paź 2014, o 14:13

Re: Gdzie wybrac konto bankowe bez opłat?

Postautor: bizwomen » 30 paź 2014, o 11:43

Ja mam konto w Gettin Online i nie mam opłat ale jeżeli chcesz naprawdęporównać konta osobiste to najlepiej to zrobić dobrze, bo kont jest tyle, że trudno jest teraz się nie pogubić w tym wszystkim.
no avatar
User

Gleniowa

Posty

303

Rejestracja

25 kwie 2014, o 14:33

Re: Gdzie wybrac konto bankowe bez opłat?

Postautor: Gleniowa » 8 gru 2014, o 18:10

Moim zdaniem przed podjęciem takiej decyzji warto sie kilka razy zastanowić. Możesz posprawdzać jakie banki mają opinie, jakie ciekawe oferty i wtedy zobaczysz na jaki bank sie zdecydować. Wydaje mi się że proste konto osobiste, bedzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Ale to już jak wolisz
no avatar
User

animka87

Posty

182

Rejestracja

10 sty 2014, o 17:26

Re: Gdzie wybrac konto bankowe bez opłat?

Postautor: animka87 » 20 mar 2015, o 17:18

ja mam w mbanku jedno ale chcę tam zamknąc a firmowe mam w ing i jestem bardzo zadowolona - znacznie lepsze niż pko sa wg mnie. sprawdzałam też ostatnio tutaj http://www.tanie-konto.pl/ jakie konto jest najlepsze i ing jak zwykle jest bardzo wysoko w rankingu :)
Awatar użytkownika
User

Marbo

Posty

6

Rejestracja

20 mar 2015, o 21:29

Re: Gdzie wybrac konto bankowe bez opłat?

Postautor: Marbo » 21 mar 2015, o 20:03

To zalezy od tego czy konto ma byc na firmę czy na osobę prywatna :-)
You have to open up to the world and learn optimism.
no avatar
User

WonderMoney

Posty

11

Rejestracja

26 mar 2015, o 17:28

Re: Gdzie wybrac konto bankowe bez opłat?

Postautor: WonderMoney » 26 mar 2015, o 17:43

mbank najlepszy
pracaidealna.pl - znajdź wymarzoną pracę w Norwegii
no avatar
User

kobietapracujaca

Posty

183

Rejestracja

17 lut 2015, o 09:51

Re: Gdzie wybrac konto bankowe bez opłat?

Postautor: kobietapracujaca » 16 kwie 2015, o 19:50

Jakie macie opinie o smart bank zainteresował mnie ten bank jednak nie mam pojęcia czy warto powierzyć im pieniądze co sądzicie ?
no avatar
User

santasima

Posty

14

Rejestracja

13 lis 2013, o 12:14

Re: Gdzie wybrac konto bankowe bez opłat?

Postautor: santasima » 18 kwie 2015, o 09:35

Łatwo jest dziś przedstawiać oferty kont bankowych bez opłat, ale jak to było 10 lat temu gdy takim jedynym bankiem był mBank. Pierwszy bank w którym wszystko załatwialiśmy przez internet. Może przypomnijcie sobie jakie wówczas były prowizje od opłat, nawet podatków i do ZUS. Ile wymiernie zaoszczędziłam na opłatach przez te lata. Dużo.
Dziś mBank oprócz darmowych kont proponuje też takie na których się zarabia http://www.mbank.pl/indywidualny/oszczednosci/ . Mimo że są obrotowe to oprocentowanie jest podobne jak na lokacie w innych bankach. Oczywiście dziś mBank nie jest jedynym co daje tak korzystne warunki. Od pięciu lat jest porównywany na równi z Gettin Bankiem. Z pewnością by założyć konto trzeba poznać wszystkie oferty. W mBanku jest ich chyba kilkanaście, ale ja zaufałam ich doradcom i mam chyba najkorzystniejsze dla siebie.
no avatar
User

januszl

Posty

333

Rejestracja

29 paź 2011, o 07:20

Re: Gdzie wybrac konto bankowe bez opłat?

Postautor: januszl » 21 kwie 2015, o 16:07

Fakt, obecnie masz wszystko w zasięgu ręki. A konto to już nie tylko to co kiedyś, obecnie na kontach robi się kasę. Do nawet kilkuset zł. dziennie - www.bankizarabianie.webnode.com
Pomnóż bezpiecznie dowolną sumę - www.zrealizujmarzenie.webnode.com
no avatar
User

graszko

Posty

79

Rejestracja

30 mar 2014, o 08:53

Re: Gdzie wybrac konto bankowe bez opłat?

Postautor: graszko » 3 maja 2015, o 21:01

najlepiej chyba obejrzeć zestawienie kont: http://www.finmarket.pl/finanse/konta-bankowe - tutaj są ciekawe opcje
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.142s | 14 Queries | GZIP : Off ]
cron