Gdzie szukać poważnego inwestora?

Dział dla poszukujących inwestorów dla swojego biznesu, jak i dla samych inwestorów chcących pomnożyć kapitał.
no avatar
User

kubik

Posty

2

Rejestracja

31 sty 2013, o 09:35

Re: Gdzie szukać poważnego inwestora?

Postautor: kubik » 31 sty 2013, o 10:03

mateo_220 pisze:A jakie projekty najchętniej wspierają inwestorzy? Czy są jakieś konkretne branże, spośród których najczęściej wybierają pomysły?


Z tego co się orientuje, to istnieje przekonanie, że inwestorzy najchętniej wspierają projekty innowacyjne i z branż nowych technologii, ale według mnie nie ma reguły, bo np dzięki wsparciu anioła biznesu powstała sieć kawiarni W biegu cafe, a jest to przecież idealny przykład biznesu tradycyjnego. Więc tak jak napisał ktoś wcześniej pomysł musi się przede wszystkim wyróżnić i przykuć uwagę inwestora:)
no avatar
User

ulaula

Posty

12

Rejestracja

2 mar 2015, o 05:09

Re: Gdzie szukać poważnego inwestora?

Postautor: ulaula » 2 mar 2015, o 05:15

sprawdz na szybkigrosz.pl
Awatar użytkownika
User

Endi

Posty

14

Rejestracja

18 mar 2015, o 22:40

Lokalizacja

Łódź

Re: Gdzie szukać poważnego inwestora?

Postautor: Endi » 18 mar 2015, o 22:42

Sądzę, że dobrym pomysłem jest szukać inwestora wśród organizacji typu business seed fund. Oni zdzierają trochę mniej procetnów niż zwykli inwestorzy prywatni
Endi
no avatar
User

rakol

Posty

4

Rejestracja

1 kwie 2016, o 01:25

Re: Gdzie szukać poważnego inwestora?

Postautor: rakol » 4 kwie 2016, o 11:28

W każdym mieście są spotkania biznesowe, warto poszukać informacji kiedy i gdzie się odbywają
no avatar
User

Unima

Posty

203

Rejestracja

1 sie 2014, o 09:59

Re: Gdzie szukać poważnego inwestora?

Postautor: Unima » 22 lip 2016, o 13:22

Mozliwosci pozyskania kapitalu jest naprawde sporo, między innymi kredyty czy dofinansowanie. Osobiście odradzałbym Ci pakowanie się w kredyty, ewentualnie na jakies mniejsze sumy na zakup nowych urządzeń. Dotacja z unii czy pup to fajna kasa ale trzeba załatwić mase formalności a potem i tak nie wiadomo czy coś z tego bedzie. Dobra opcja wg mnie jest pozyskanie inwestora bo zyskujesz kapitał na preferencyjnych warunków, co więcej inwestorzy to zwykle doświadczone w biznesie osoby które mogą pomóc nakreslić strategie prowadzenia firmy. W internecie można znaleźc sporo takich "aniołów biznesu" np. http://allstreet.pl/ , profesjonalnie zajmują sie pozyskiwaniem kapitału oraz wprowadzaniem spółek na giełdę. Jeśli chcesz to skontaktuj się z nimi
Awatar użytkownika
User

marcix006

Posty

15

Rejestracja

13 lip 2017, o 18:32

Re: Gdzie szukać poważnego inwestora?

Postautor: marcix006 » 15 lip 2017, o 15:12

Pamietaj tez aby dokladnie sprawdzic inwestora zanim zawiazecie wspolprace. Ja juz raz sie niezle przejechalem na podejrzanej spolce. 3 miesiace pracy na darmo.. wtedy jeszcze nie ogarnialem tematu aby np zobaczyc kto stoi za dana firma. Wartko przeswietlac firmy na serwisach typu https://sprawdz.biz. Przezorny dwa razy ubezpieczony a nie potem jakie ciaganie sie po sądach ;/// nie polecam nikomu takich przykrych sytuacji
Awatar użytkownika
User

lanilas4

Posty

5

Rejestracja

19 lip 2017, o 17:41

Re: Gdzie szukać poważnego inwestora?

Postautor: lanilas4 » 19 lip 2017, o 17:57

Popieram mojego poprzednika w 100% :) Nic dodać, nic ująć z jego wypowiedzi :)
Niektórzy ojcowie dają nam życie inni uczą jak żyć
Dziękuję Ci za to drugie.
Awatar użytkownika
User

marcix006

Posty

15

Rejestracja

13 lip 2017, o 18:32

Re: Gdzie szukać poważnego inwestora?

Postautor: marcix006 » 3 sie 2017, o 19:25

lanilas4 pisze:Popieram mojego poprzednika w 100% :) Nic dodać, nic ująć z jego wypowiedzi :)


Dzieki, po prostu wiem ze to nic milego tzn chodzenie po sądach itp Państwowa Inspekcja Pracy niestery ma też ograniczone pole manewru.. Teraz już zawsze sprawdzam dokładnie firme zanim zacznę z nią współpracować! Czasami takie nauczki procentują w przyszłości.
Awatar użytkownika
User

Vertik84

Posty

5

Rejestracja

8 sie 2017, o 12:27

Re: Gdzie szukać poważnego inwestora?

Postautor: Vertik84 » 8 sie 2017, o 12:43

Świetnie, dzięki wielkie za wszelkie porady w tym obszarze tematycznym ;) Z całą pewnością mi się przydadzą :)
- Siła twojej dedukcji jest oszałamiająca - wypluwa z siebie Tobias. - Uważaj mnie za olśnionego.
Awatar użytkownika
User

Unti01

Posty

5

Rejestracja

11 sie 2017, o 14:27

Re: Gdzie szukać poważnego inwestora?

Postautor: Unti01 » 11 sie 2017, o 14:54

Super, dzięki wielkie ;) Z całą pewnością mi się te informacje przydadzą :)
Podatność na zranienie jest tak związana z życiem ludzkim jak oddychanie.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.100s | 12 Queries | GZIP : Off ]