Gdzie szukać osób które pomogą z dofinansowaniami?

Dział dla zdecydowanych na założenie własnej działalności gospodarczej. Dowiesz się tutaj o wszelkich formalnościach związanych z zarejestrowaniem firmy.
no avatar
User

watchworld4us

Posty

2

Rejestracja

1 mar 2018, o 11:57

Gdzie szukać osób które pomogą z dofinansowaniami?

Postautor: watchworld4us » 1 mar 2018, o 12:02

Jak w temacie. Chcę założyć własną firmę.

Wiem że są ludzie którzy pomagają ogarniać dofinansowania. Tylko pytanie jak ich szukać, gdzie? Jak się fachowo nazywają?

Sporo osób z tego co wiem płaciło żeby ktoś im pomógł, też jestem w stanie zapłacić jeśli ktoś ma wiedzę.
no avatar
User

azielik

Posty

7

Rejestracja

5 mar 2018, o 20:46

Re: Gdzie szukać osób które pomogą z dofinansowaniami?

Postautor: azielik » 8 mar 2018, o 07:51

firmy, które to robia, kosztuja. Natomiast w centrach które rozdają unijne srodki z programu RPO - np. Slaskie Centrum Przedsiebiorczosci - znajdziesz takie porady gratisowo. Ew w urzedach pracy tez udzielają darmowych porad.
no avatar
User

asset

Posty

1

Rejestracja

19 lip 2018, o 09:22

Lokalizacja

Rzeszów

Re: Gdzie szukać osób które pomogą z dofinansowaniami?

Postautor: asset » 19 lip 2018, o 09:40

Pomoc dotyczącą dofinansowań znaleźć można w wielu firmach do tego wyspecjalizowanych. Na przykład informacje o dofinansowaniu na rozpoczęcie działalności zdobyć można od biur rachunkowych, księgowych i to niekoniecznie odpłatnie. W Asset takie informacje udzielane są w ramach darmowych konsultacji.
Biuro Rachunkowe Asset
https://www.asset.rzeszow.pl/
no avatar
User

febe

Posty

51

Rejestracja

12 lip 2018, o 07:39

Re: Gdzie szukać osób które pomogą z dofinansowaniami?

Postautor: febe » 31 lip 2018, o 13:23

Są firmy, które zajmują się pozyskaniem dotacji UE czy alternatywnych źródeł finansowania biznesu. Na pewno godne zaufania będą te posiadające akredytację Ministerstwa Rozwoju. Takie firmy mają doświadczenie w składaniu wniosków, zebrania całej potrzebnej dokumentacji, a także pomagają wybrać odpowiedni projekt, do którego dany biznes mógłby startować. Korzystanie z takich firm znacznie zwiększa szanse uzyskania dofinansowania. Co więcej firmy takie jak https://ellipsisinnovations.pl/ pomagają w rozliczaniu dotacji, oferują doradztwo w pozyskiwaniu dotacji na działania B+R a także wsparcie startupów.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.183s | 14 Queries | GZIP : Off ]