Gdzie otrzymam kredyt na fotowoltaike?

Dział o inwestowaniu w nieruchomości, dzieła sztuki, metale szlachetne i inne.
no avatar
User

Kleo

Posty

405

Rejestracja

25 mar 2016, o 17:44

Gdzie otrzymam kredyt na fotowoltaike?

Postautor: Kleo » 16 mar 2022, o 08:05

Przymierzam się do założenia paneli fotowoltaicznych. Chciałbym to zrobić jeszcze w tym roku, jednak na ten moment, nie posiadam całej potrzebnej kwoty, by to zrobić. Możecie polecić firmę, która udziela kredytów na fotowoltaike?
no avatar
User

majanka

Posty

59

Rejestracja

13 lip 2020, o 07:54

Re: Gdzie otrzymam kredyt na fotowoltaike?

Postautor: majanka » 18 mar 2022, o 09:08

Jakiś czas temu, sąsiad brał kredyt na fotowoltaike w tej firmie https://www.platformafinansowa.pl/eko-finansowanie. Z tego co mówił, to jest bardzo zadowolony, ponieważ rata kredytu nie jest wysoka. Podobno wniosek, jest bardzo prosty w wypełnieniu, więc powinnaś sobie poradzić, ale jeśli będziesz miała jakieś pytania, to pisz ;) Zapytam go :)
no avatar
User

Edward6

Posty

257

Rejestracja

8 lis 2020, o 17:24

Re: Gdzie otrzymam kredyt na fotowoltaike?

Postautor: Edward6 » 19 mar 2022, o 12:08

Mogę wypełnić i złożyć wniosek kredytowy, ale może zostać on odrzucony. Zapraszam do kontaktu sms 572-105-411 lub na maila mateusz@europolnexis.com.pl. Firma dobrych intencji do każdego.
no avatar
User

Kleo

Posty

405

Rejestracja

25 mar 2016, o 17:44

Re: Gdzie otrzymam kredyt na fotowoltaike?

Postautor: Kleo » 22 mar 2022, o 17:37

Nie wiedziałam, że jest możliwość otrzymać kredyt na taki cel, przez internet. Porozmawiam jeszcze na ten temat z mężem i być może jeszcze w tym tygodniu złożymy wniosek o kredyt. Mam nadzieje, że nie będzie problemu z otrzymaniem kredytu.
no avatar
User

Olek90

Posty

87

Rejestracja

24 mar 2022, o 16:25

Re: Gdzie otrzymam kredyt na fotowoltaike?

Postautor: Olek90 » 24 mar 2022, o 16:27

Również polecam ofertę https://www.platformafinansowa.pl/eko-finansowanie. Pytałem w wielu miejscach o kredyty na fotowoltaike i w tej firmie zdecydowanie dostałem najlepszą ofertę. Nie musiałem, nawet mieć wkładu własnego, na czym bardzo mi zależało.
no avatar
User

majanka

Posty

59

Rejestracja

13 lip 2020, o 07:54

Re: Gdzie otrzymam kredyt na fotowoltaike?

Postautor: majanka » 26 mar 2022, o 08:35

Kleo pisze:Nie wiedziałam, że jest możliwość otrzymać kredyt na taki cel, przez internet. Porozmawiam jeszcze na ten temat z mężem i być może jeszcze w tym tygodniu złożymy wniosek o kredyt. Mam nadzieje, że nie będzie problemu z otrzymaniem kredytu.


Wydaje mi się, że nie będzie problemu z otrzymaniem kredytu. Oczywiście wiele zależy od zdolności kredytowej, ale platforma finansowa ma preferencyjne warunki na ekoinwestycje. Koniecznie daj znać, czy udało Ci się otrzymać kredyty oraz na jakie panele się zdecydowaliście :)
no avatar
User

kcaj

Posty

85

Rejestracja

5 wrz 2018, o 18:51

Re: Gdzie otrzymam kredyt na fotowoltaike?

Postautor: kcaj » 28 lip 2022, o 13:18

Przypuszczam, że każda firma robiąca instalacje, ma w ofercie kilka sposobów finansowania. W każdym razie te duże, ogólnokrajowe, mają to rozwiązane. Hymon powinien dać radę w tym temacie. Pewnie gorzej z tym w przypadku firm powstałych na boomie montażu :) z ekip monterskich. U nich może być problem z załatwieniem takich spraw.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.080s | 12 Queries | GZIP : Off ]
cron