Gabinet psychologiczny w Krakowie zaprasza!

W tym miejscu możesz napisać o swojej firmie, oraz podać adres firmowej strony www.
no avatar
User

Gabinet

Posty

1

Rejestracja

6 lip 2011, o 15:37

Gabinet psychologiczny w Krakowie zaprasza!

Postautor: Gabinet » 6 lip 2011, o 15:38

Gabinet psychologiczno-pedagogiczny oferuje usługi psychologiczne i pedagogiczne dla dzieci i młodzieży w wieku od 0 do 25 lat. W ofercie tej jest diagnoza psychologiczna i pedagogiczna, terapia psychologiczna, praca z uczniem uzdolnionym humanistycznie. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na efektywną terapię psychologiczną.
Możliwość również porad online oraz dojazdu do innej miejscowości.
Szczegółowe dane na naszej stronie internetowej www.gabinet-psychologiczny.strefa.pl
Awatar użytkownika
User

Kocica

Posty

291

Rejestracja

25 sie 2012, o 08:15

Re: Gabinet psychologiczny w Krakowie zaprasza!

Postautor: Kocica » 22 sty 2013, o 12:06

Ja nie z Krakowa, ale skoro już o psychologach mowa, to zawsze dobry psycholog z danej miejscowości znajdzie się np w internetowych rankingach lekarzy - czy to na znanym lekarzu (tam w zasadzie najczęściej zaglądam), czy na innych.
Jak się szuka, to się znajdzie:)
no avatar
User

kaloszkowa

Posty

93

Rejestracja

13 lip 2012, o 12:46

Re: Gabinet psychologiczny w Krakowie zaprasza!

Postautor: kaloszkowa » 23 sty 2013, o 07:54

ja poszukuje dobrego psychologa, którego specjalizacją jest "biznes". osoba, która mogłaby pomóc przy takich problemach jak brak motywacji, czy wypalenie zawodowe. niestety to raczej mało popularna nisza mimo iż problem raczej poważny i dotykający coraz większą liczbę pracowników.
Awatar użytkownika
User

Urban30

Posty

202

Rejestracja

23 paź 2012, o 13:44

Re: Gabinet psychologiczny w Krakowie zaprasza!

Postautor: Urban30 » 16 paź 2013, o 18:08

Gdzieś tu czytałem, że jeśli chodzi o brak motywacji i wypalenie zawodowe, to bardzo przydatny jest w takich sytuacji biofeedback (do poczytania więcej na stronach instytutu badań eeg http://eeginstytut.pl/),
wydaje mi się, że dobrze jest w takiej sytuacji poza szukaniem metod relaksowania się i rozmów z psychologiem zacząć od odpowiednich badań, czy sprawdzonych testów, które pozwolą zdiagnozować dogłębnie problem i pozwolą z nim walczyć skuteczniej.

No w każdym razie kazda metoda jest lepsza nic nie robienie i popadanie w marazm i coraz gorszą apatię
no avatar
User

moris

Posty

65

Rejestracja

21 lip 2014, o 15:55

Re: Gabinet psychologiczny w Krakowie zaprasza!

Postautor: moris » 21 lip 2015, o 17:18

A czy w gabinecie psychologa bądź psychiatry może znaleźć się aparat ekg? Nie będzie to dziwne?
no avatar
User

aisha

Posty

130

Rejestracja

25 lip 2014, o 17:24

Re: Gabinet psychologiczny w Krakowie zaprasza!

Postautor: aisha » 21 lip 2015, o 17:41

Nigdy nie spotkałam się z aparatem ekg w gabinecie psychologicznym ale może u nas nie ma po prostu. Jeśli chesz kupić to zobacz sobie ofertę tego sklepu medycznego https://kredos.pl Z tego co wiem mają bardzo duży wybór aparatów i innego sprzętu w atrakcyjnych cenach. Kredos to bezpośredni dystrybutor więc ceny są ok.
no avatar
User

Trop

Posty

27

Rejestracja

23 lip 2015, o 09:02

Re: Gabinet psychologiczny w Krakowie zaprasza!

Postautor: Trop » 23 lip 2015, o 09:08

A jakie są mniej więcej ceny za jedną wizytę?
no avatar
User

master

Posty

74

Rejestracja

30 lis 2014, o 18:34

Re: Gabinet psychologiczny w Krakowie zaprasza!

Postautor: master » 28 wrz 2017, o 16:31

Ciekawym rozwiązaniem jest terapie online. Prowadzona jest przez Psychomedic. Tutaj https://psychomedic.online/ są na nich namiary. Można dzięki temu skorzystać z pomocy specjalisty niezależnie od tego, gdzie się znajdujemy.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.191s | 14 Queries | GZIP : Off ]
cron