Fundusze Europejskie dla każdego

Jak uzyskać dotację z Urzędu Pracy czy z Unii Europejskiej.
no avatar
User

rachman

72

4 kwie 2012, o 00:03

Fundusze Europejskie dla każdego

Postautor: rachman » 11 lip 2012, o 21:40

Szeroki zakres narzędzi oraz dokumentów wspomagających właściwy wybór działania, składanie wniosków o dofinansowanie z funduszy unijnych. Pomoc w dopasowaniu dostępnych funduszy unijnych do
indywidualnych potrzeb oraz przykładowa dokumentacja wniosków.

Jeśli chcesz pozyskać Fundusze UE, zapraszam.
no avatar
User

oksana

395

18 kwie 2014, o 15:28

Kraków

Re: Fundusze Europejskie dla każdego

Postautor: oksana » 16 maja 2014, o 11:17

Polecam skorzystac z usług spółki http://jesiolowscyaudyt.com.pl/co-nas-wyroznia/#content , która posiada odpowiednie wymagania i uprawnienia oraz doświadczenie przy wycenie aktywów i pasywów. Pomagają mi również przy ustalaniu wyniku finansowego za rok obrotowy. Wykorzystują również dotacje z Unii Europejskiej lub budżetu państwa. :D
no avatar
User

karolina

115

31 lip 2014, o 07:59

Chałupki

Postautor: karolina » 11 gru 2014, o 08:47

W sumie to nie wiedziałam, że istnieją takie spółki!
Ja do tej pory korzystałam tylko z pomocy kancelarii z Zielonej Góry http://adwokatpolanski.zgora.pl i jestem zadowolona z wieloletniej współpracy.
Zresztą kilka razy pomagali mi w opresji i mam do nich zaufanie- więc niech tak zostanie!
Ale ofertą warto się zainteresować i być może skorzystać z tej pomocy, której kancelaria nie jest w stanie udzielić ;-)
Co powiecie na zdjęcie co robi ten fotograf dziecięcy racibórz?
no avatar
User

Qbrick

24

22 wrz 2015, o 10:03

Postautor: Qbrick » 30 wrz 2015, o 08:07

Czy nowa firma, zaraz na start może uzyskać unijne dofinansowanie? Jaka jest forma współpracy z firmami, które przygotowują wnioski? Non profit, czy zapłata po uzyskaniu??