Fundusz Cesrssida Limited

Dział dla poszukujących inwestorów dla swojego biznesu, jak i dla samych inwestorów chcących pomnożyć kapitał.
no avatar
User

tciarkowski

Posty

13

Rejestracja

6 kwie 2016, o 20:59

Fundusz Cesrssida Limited

Postautor: tciarkowski » 6 kwie 2016, o 21:40

Czy ktoś z Państwa miał może jakieś doświadczenia z tym funduszem? Czy były pozytywne, czy negatywne? Jak wyglądał proces ewentualnych negocjacji? Czy zapraszali Państwa na spotkania w różnych miastach Europy? Jak miała się sprawa z kontaktem – rzeczowo czy chaotycznie? Czy Pan James Kowalski pełnił jakąś rolę w kontaktach roboczych? Jakie doświadczenia Państwo wynieśli z kontaktu z tą firmą? A może jest ktoś, komu udało się podpisać umowę z nimi? Zapraszam do podzielenia się swoimi opiniami. Zależy mi bardzo, reprezentuje firmę OCP Enterprise i w imieniu swojego klienta staram się zebrać informacje o firmie. Przeczytałem już jedną bardzo nieprzychylną opinie i ciekaw jestem czy to standard, czy może tak po prostu wyszło w tamtym przypadku.

Za wszelkie opinie będę bardzo wdzięczny, mogę również spróbować się odwdzięczyć, wykonać doradztwo w sprawie poszukiwania zewnętrznych źródeł finansowania gratis (RPO – UE, inne instytucje finansujące).
Awatar użytkownika
User

Awars10

Posty

8

Rejestracja

25 sty 2017, o 19:16

Re: Fundusz Cesrssida Limited

Postautor: Awars10 » 5 lut 2017, o 18:54

Wygląda dość ciekawie ;)
Powiedz więc, co uratowałaś? - Twoje życie. Mirri Maz Duur roześmiała się szyderczo. - Spójrz na swojego khala i zobacz, co warte jest życie, kiedy odbierzesz wszystko inne
Awatar użytkownika
User

Merkntyl12

Posty

5

Rejestracja

6 wrz 2017, o 16:20

Re: Fundusz Cesrssida Limited

Postautor: Merkntyl12 » 6 wrz 2017, o 16:27

Super, dzięki wielkie za sprawdzone porady w tym obszarze tematycznym :) Jestem pewien, że mi się te porady przydadzą :)
Kiedy ludzi może coś podzielić, zawsze się podzielą. I to nie tylko według rzeki.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.100s | 12 Queries | GZIP : Off ]