Fryzjer - pomysł/ważna decyzja

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

lexyy86

Posty

1

Rejestracja

6 wrz 2018, o 15:16

Fryzjer - pomysł/ważna decyzja

Postautor: lexyy86 » 6 wrz 2018, o 15:17

Witam. Jestem w dziwnej sytuacji.

Moja żona jest fryzjerką. Kilka dni temu zmarł jej szef - jedyny właściciel. Razem z moją żoną pracowały jeszcze cztery kobiety. Po wszystkim trzeba wrócić do rzeczywistości ponieważ z dniem śmierci wygasły wszystkim umowy. Moja żona z resztą kobiet (w sumie 4 osoby) mają pomysł aby dalej pracować w tej branży. Po rozmowie ze spadkobiercami dogadały się że będą wynajmowały ten salon. I teraz moje pytanie brzmi: mają dwa warianty:

- każda otwiera dzialalnosc gospodarczą, wynajmuje stanowisko i robi na własne konto (tylko problem z zamowieniami towaru itp, itd)

- kazda jest na wlasnej dzialalnosci i tworzą spółke - wtedy jedna kasa fiskalna

Co byście sugerowali, tak żeby nie było problemów???
no avatar
User

premiumdigital

Posty

8

Rejestracja

7 wrz 2018, o 07:44

Re: Fryzjer - pomysł/ważna decyzja

Postautor: premiumdigital » 7 wrz 2018, o 07:54

Każda nowo powstała firma która chce zaistnieć na rynku i dobrze prosperować potrzebuje strony internetowej o stabilnej pozycji oraz widoczności w internecie.

Polecam https://premiumdigital.pl. Prowadzimy szeroko pojęte działania marketingu online w Łodzi. Naszą specjalnością jest tworzenie stron internetowych oraz ich pozycjonowanie. Posiadamy jeszcze szereg dodatkowych usług reklamowych takich jak projektowanie graficzne, opieka nad stornami www, prowadzenie kampanii w social mediach, prowadzenie blogów, content marketing, marketing szeptany. Staramy się dostarczać naszym klientom kompleksową obsługę pod kątem działań w internecie. Jesteśmy prężnie rozwijającym się zespołem, w którym wciąż przybywa nowych osób. Nie boimy się wyzwań i jesteśmy nastawieni na rozwój i działanie.
http://premiumdigital.pl

konta@premiumdigital.pl

+48 603 851 412
+48 790 768 482

ul.Pomorska 77
90-224 Łódź
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.106s | 15 Queries | GZIP : Off ]