firmy reanimujące używane sprzety

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

martin

Posty

233

Rejestracja

19 mar 2016, o 17:46

firmy reanimujące używane sprzety

Postautor: martin » 31 lip 2017, o 06:05

Co myślicie o firmach, które zajmują się naprawą zepsutych sprzętów np. AGD? Zawsze myślałem, że nie warto już się w takie naprawy bawić, tylko lepiej kupić nowy sprzęt. Ale kolega opowiedział mi o firmie https://www.restartagd.pl/. Kurcze - fajna sprawa - fachowcy przyjeżdżają, sprawdzają czy naprawa jest opłacalna i wyceniają ją. Dopiero wtedy podejmujemy decyzję co i jak - więc w sumie nic na tym nie tracimy. A jak to jest u Was? Kupujecie nowe, czy dajecie szansę staremu?
no avatar
User

tomekB

Posty

280

Rejestracja

12 kwie 2018, o 12:18

Re: firmy reanimujące używane sprzety

Postautor: tomekB » 25 lis 2018, o 19:57

Jasne, ze reanimuje, wychodzi taniej i ekologia tez ma dla mnie znaczenie. Przerażony jestem tym konsumpcjonizmem dookoła i tym ze wywala się od razu wszstko na śmietnik, wiele rzeczy warto naprawiać.
no avatar
User

cupriak

Posty

289

Rejestracja

14 wrz 2018, o 17:32

Re: firmy reanimujące używane sprzety

Postautor: cupriak » 26 lis 2018, o 09:52

Zgadzam się, naprawa i recykling - zawsze trzeba o tym pamiętać. Jakiś czas temu popsuła nam się pralka i skorzystaliśmy z naprawy - naprawapralekursynow. Trochę czasu już minęło a pralka dalej działa sprawnie, opłacało się naprawić. Zresztą mamy teraz gwarancję mam na rok.
no avatar
User

GimliK

Posty

372

Rejestracja

5 gru 2016, o 12:24

Re: firmy reanimujące używane sprzety

Postautor: GimliK » 20 cze 2020, o 17:57

ekstra sprawa, trzeba korzystac, ekologia jest wazna
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.328s | 12 Queries | GZIP : Off ]