Firmowa strona www niskim kosztem

Czyli o sposobach dotarcia do klientów.
no avatar
User

bezniku

Posty

48

Rejestracja

1 maja 2016, o 18:20

Re: Firmowa strona www niskim kosztem

Postautor: bezniku » 30 cze 2016, o 16:51

Ceny stron internetowych sa różne. Wszystko zależy od tego co chcemy na niej mieć. Najlepiej uzgodnic warunki przed złożeniem ostecznego zlecenia. Z tego co wiem w firmie https://www.condictor.pl/ mozna negocjowac ceny.
no avatar
User

bizon

Posty

250

Rejestracja

14 paź 2015, o 14:59

Re: Firmowa strona www niskim kosztem

Postautor: bizon » 3 lip 2016, o 13:53

Najlepiej odezwij się do jakiejś profesjonalnej agencji, aby oni mogli wycenić Tobie taką usługę. Mogę polecić Ci agencję interaktywną, która oferuje wiele usług tego typu, na przykład strony internetowe częstochowa litenet.pl. Dobra opcja.
no avatar
User

Pharmacy

Posty

161

Rejestracja

2 mar 2016, o 12:34

Re: Firmowa strona www niskim kosztem

Postautor: Pharmacy » 28 lip 2016, o 11:15

Ja zrobienie swojej firmowej strony internetowej poleciłem im: http://tania-strona-www.pl/ Sam się na tym nie znam, strony potrzebowałem "na szybko". Profesjonalnie zajęli się realizacją, najpierw pokazano mi projekt, który od razu zaakceptowałem i 2 tygodnie później już miałem gotową strony. Stronka śmiga super, wszystkie dane, które potrzebowałem również za mnie dodali na stronę. Bardzo jestem zadowolony!
no avatar
User

iram

Posty

5

Rejestracja

26 mar 2017, o 16:08

Re: Firmowa strona www niskim kosztem

Postautor: iram » 26 mar 2017, o 16:15

Czasem nie warto oszczędzać na tego rodzaju wydatkach, bo dobrze zrobiona strona to jednak ma przełożenie na sprzedaż.
no avatar
User

magdada

Posty

5

Rejestracja

29 mar 2017, o 13:27

Re: Firmowa strona www niskim kosztem

Postautor: magdada » 29 mar 2017, o 13:31

Chce pan tanio czy dobrze? - tak to zawsze wygląda. Może być tanio, ale czy będzie to dobre?
no avatar
User

oksana

Posty

411

Rejestracja

18 kwie 2014, o 15:28

Lokalizacja

Kraków

Re: Firmowa strona www niskim kosztem

Postautor: oksana » 19 kwie 2017, o 18:25

Warto także pamiętać o tym, że strona www właściwie ciągle wymaga jakiejś opieki :) Czasem zakradają się także wirusy na stronę i bardzo blokują jej otwieranie. Z tego co wiem firma http://www.houstonmamyproblem.pl/ ma bardzo dobrą ofertę oraz usługi na wysokim poziomie!
no avatar
User

rafaal091

Posty

46

Rejestracja

26 wrz 2016, o 08:06

Re: Firmowa strona www niskim kosztem

Postautor: rafaal091 » 24 kwie 2017, o 09:28

Zlecenie stworzenia strony specjaliście kosztuje co najmniej 500-700 zł, często jest jednak 1000 zł i więcej. Najtaniej wychodzi zajęcie się tym w pojedynkę, można w tym celu wykorzystać kreator stron lub wordpressa - jest to łatwe i nie kosztuje właściwie nic. Jedyny koszt to domena i hosting, ale to tylko kilka/kilkanaście zł miesięcznie, a więc tyle, co nic - domenę i hosting można załatwić na https://www.cal.pl, mają tam też bezpłatny kreator stron, warto sprawdzić.
no avatar
User

Apaczka.pl

Posty

20

Rejestracja

28 kwie 2017, o 03:36

Re: Firmowa strona www niskim kosztem

Postautor: Apaczka.pl » 28 kwie 2017, o 04:24

Pamiętajmy, że strona internetowa jest w obecnych czasach niemal wizytówką naszej firmy jak i działalności, więc postarajmy się wypaść jak najlepiej i stworzyć własną stronę z bogatym szablonem graficznym i przejrzystym układem, tak aby zachęcić potencjalnych klientów do odwiedzin.
no avatar
User

kamil448

Posty

1

Rejestracja

28 kwie 2017, o 06:21

Re: Firmowa strona www niskim kosztem

Postautor: kamil448 » 28 kwie 2017, o 06:27

koszty chyba są za duże
no avatar
User

weronika990

Posty

6

Rejestracja

4 maja 2017, o 16:10

Re: Firmowa strona www niskim kosztem

Postautor: weronika990 » 8 maja 2017, o 10:42

W dzisiejszych czasach strona internetowa jest wizytówką firmy. To tam potencjalny klient szuka najpierw informacji o firmie. Wiem po sobie.. od tygodnia szukam firmy, która by się podjęła zrobienia mojej strony www. Niestety, dziesiątki stron i jakoś większość mi się nie spodobała, więc od razu te opcje odrzucałam bo skoro ich strona mi się nie podoba to pewnie i ta którą mi zrobią też sie nie spodoba.. Więc stwierdziłam, ze warto kogos spytac o radę... Możecie kogoś polecić, kto robi takie fajne strony, przejrzyste, z kim będę mogła mieć stały kontakt w razie poprawek no i zeby cena była adekwatna do wykonanej pracy? Będę wdzięczna za wszelkie propozycje :)
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.238s | 12 Queries | GZIP : Off ]