firma windykacyjna

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

dynamical

Posty

89

Rejestracja

29 paź 2015, o 09:33

firma windykacyjna

Postautor: dynamical » 9 cze 2016, o 13:03

Co sądzicie o założeniu własnej firmy windykacyjnej? Coraz częściej się nad tym zastanawiam, bo zauważyłam, że jest duże zainteresowanie. Szukałam na internecie jakichś specjalnych programów wspomagających pracę i nawet znalazłam kilka ciekawych oprogramowań. Uważacie, że takie oprogramowanie jest mi potrzebne czy poradzę sobie sama?
no avatar
User

AdrianG

Posty

21

Rejestracja

13 cze 2016, o 13:46

Re: firma windykacyjna

Postautor: AdrianG » 13 cze 2016, o 13:51

Ostatnio założyłem firmę windykacyjną i muszę powiedzieć, że nie żałuję. Faktycznie jest to dobry biznes. Z doświadczenia mogę powiedzieć, że warto zainwestować w dobry pogram do windykacji, bo usprawnia on pracę. Po wypróbowaniu wersji demo zdecydowałem się na ten: http://focustelecom.pl/program-do-windykacji/ . Posiada opcję ukrywania numeru telefonu i zbiera wszystkie dane na temat dłużnika i historii kontaktu w jednym miejscu, więc niczego nie trzeba szukać. Dodatkowo działa w chmurze, co jest dla mnie ogromnym ułatwieniem, bo mogę pracować zdalnie. Nie ma powodów do obaw, bo program jest łatwo w obsłudze i ma wszystkie zabezpieczenia ochrony danych.
no avatar
User

Alex21

Posty

106

Rejestracja

13 cze 2016, o 14:14

Lokalizacja

Rybnik

Re: firma windykacyjna

Postautor: Alex21 » 13 cze 2016, o 14:17

Wydaję się to być spoko opcją.
Znacie sklep domek ? :)
no avatar
User

ludwiczek

Posty

25

Rejestracja

11 lip 2016, o 17:12

Re: firma windykacyjna

Postautor: ludwiczek » 12 lip 2016, o 15:30

Jeśli masz zacięcie i nie boisz się trudnych spraw to dlaczego nie? Uważam że to naprawdę może się udać.
no avatar
User

fangot

Posty

194

Rejestracja

7 wrz 2017, o 21:09

Re: firma windykacyjna

Postautor: fangot » 27 wrz 2018, o 16:23

Taki biznes jest dość trudny, żeby a niego wejść. Pozyskanie klientów może sprawić nie małe problemy, dlatego jeżeli chcesz się wybić przy konkurencji, to skontaktuj się z agencją https://solv.pl/uslugi/ a oni z pewnością zaproponują Ci jakiś ciekawy marketing internetowy.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.095s | 14 Queries | GZIP : Off ]