Firma transportowa - jak ją usprawnić?

W tym miejscu możesz napisać o swojej firmie, oraz podać adres firmowej strony www.
no avatar
User

Adamus

Posty

157

Rejestracja

5 sie 2018, o 09:56

Firma transportowa - jak ją usprawnić?

Postautor: Adamus » 8 gru 2020, o 07:52

Cześć
Chciałbym zapytać Was, czy macie może dla mnie jakieś podpowiedzi, jeżeli chodzi o usprawnianie firm transportowych? Jeżeli tak, to liczę na konkretne informacje!
no avatar
User

Konek

Posty

400

Rejestracja

19 wrz 2018, o 21:18

Re: Firma transportowa - jak ją usprawnić?

Postautor: Konek » 11 gru 2020, o 08:47

Ja prowadzę swoją firmę transportową już od kilku ładnych lat. Staram się rozwijać flotę i jednocześnie udoskonalać kolejne procesy, aby jednak ograniczać wydatki i zwiększać sprzedaż. Tutaj na pewno warto wziąć pod uwagę takie wsparcie jak system Flotman z pomocą którego będziecie mogli lepiej zarządzać swoją flota aut, kontrolować lokalizacje, zużycie paliwa, czy jednocześnie łatwiej pozyskiwać kolejne zlecenia z największych giełd. Wykorzystujemy go w końcu w pełni i po codziennych raportach możemy sprawdzać co jeszcze może wymagać poprawy.
no avatar
User

RafałSek

Posty

142

Rejestracja

18 lip 2018, o 21:03

Re: Firma transportowa - jak ją usprawnić?

Postautor: RafałSek » 14 gru 2020, o 13:13

Też zdecydowaliśmy się wprowadzić system Flotman i jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru. Firma która świetnie się rozwija, udoskonala ten system i jednocześnie przynosi on realne korzyści dla biznesu, a przede wszystkim oszczędności ponieważ utrzymanie rozwijającej się floty nie należy do najłatwiejszych i najtańszych zadań.
no avatar
User

Adamus

Posty

157

Rejestracja

5 sie 2018, o 09:56

Re: Firma transportowa - jak ją usprawnić?

Postautor: Adamus » 15 gru 2020, o 10:43

Dobrze wiedzieć i na pewno wezmę pod uwagę oraz chętnie zobaczę jak takie systemy sprawdzają się bezpośrednio w samej firmie.
no avatar
User

MaciejK

Posty

137

Rejestracja

18 lip 2018, o 13:56

Re: Firma transportowa - jak ją usprawnić?

Postautor: MaciejK » 18 gru 2020, o 12:00

W mojej ocenie również jest to słuszna decyzja, przede wszystkim w przypadku firmy transportowej warto udoskonalać kolejne procesy związane z organizacją transportu oraz ograniczaniem niepotrzebnych kosztów. Najlepiej sprawdzić to samodzielnie bezpośrednio u nich na stronie jakie funkcjonalności posiadają, jak działa taki system oraz jak duże korzyści m.in w ograniczeniu kosztów przynosi. Pozdrawiam!
no avatar
User

EmilCh

Posty

210

Rejestracja

4 sie 2018, o 15:29

Re: Firma transportowa - jak ją usprawnić?

Postautor: EmilCh » 9 sty 2021, o 08:59

Dokładnie większe firmy zawsze korzystają z takich rozwiązań i nie ma się co tak naprawdę nad tym zastanawiać. Jeżeli chcecie rosnąć w siłę, jednocześnie poprawiając swoją efektywność to z pomocą wychodzi system Flotman z którego korzystamy od prawie 1,5 roku. Aplikacja stale się rozwija, a do tego mamy co najważniejsze codzienne dokładne automatyczne raportowanie więc wiemy co należy poprawiać.
no avatar
User

Konek

Posty

400

Rejestracja

19 wrz 2018, o 21:18

Re: Firma transportowa - jak ją usprawnić?

Postautor: Konek » 19 sty 2021, o 08:21

W takim razie mam nadzieję, że nasze podpowiedzi się przydadzą i dadzą Wam duże możliwości dla rozwoju swojego biznesu transportowego.
no avatar
User

RafałSek

Posty

142

Rejestracja

18 lip 2018, o 21:03

Re: Firma transportowa - jak ją usprawnić?

Postautor: RafałSek » 2 lut 2021, o 08:04

Widać, że jest jednak zainteresowanie takimi rozwiązaniami jaki wprowadzenie skutecznego systemu do monitoringu gps w swojej firmie transportowej. Jednak konkurencyjność jest kluczowa dla każdego biznesu, a bez odpowiedniego rozwoju i wsparcia biznes może dość szybko zostać w tyle.
no avatar
User

Seba49

Posty

30

Rejestracja

8 mar 2021, o 15:50

Re: Firma transportowa - jak ją usprawnić?

Postautor: Seba49 » 8 lip 2021, o 21:21

Ja polecam zainteresować się usprawnieniem firmy od strony technologicznej - na przykład za pomocą systemów firmy Karson Technology. Polecałbym skupić się na systemie monitorowania pojazdów, dzięki czemu dużo łatwiej będzie Ci kontrolować i zarządzać poszczególnymi przejazdami oraz kontroli paliwa: https://karson.pl/oferta/kontrola-paliwa/ To pozwoli Twojej firmie nie tylko sprawniej działać, ale też zaoszczędzić. Jestem zdania, że skoro mamy takie możliwości to warto z nich skorzystać - Twój biznes tylko na tym skorzysta. Oferta Karson Technology obejmuje jeszcze inne usługi, polecam zajrzeć na ich stronę i o nich poczytać. ;)
no avatar
User

malgorzata80

Posty

442

Rejestracja

12 gru 2017, o 10:54

Re: Firma transportowa - jak ją usprawnić?

Postautor: malgorzata80 » 29 gru 2021, o 12:01

Widzę, że wspomiano już tutaj o aplikacji. Również jestem zdania, że takie rozwiązanie usprawni działania w waszej firmie. I tutaj mam nawet do polecenia https://www.facilitime.pl/ Działa sprawnie i bez zarzutu. Sami się o tym przekonajcie.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.095s | 12 Queries | GZIP : Off ]