firma sprzątająca Wrocław

W tym miejscu możesz napisać o swojej firmie, oraz podać adres firmowej strony www.
no avatar
User

krecik

Posty

23

Rejestracja

1 gru 2012, o 21:03

firma sprzątająca Wrocław

Postautor: krecik » 29 sie 2013, o 18:49

szukam firmy sprzątającej - taniej, terminowej na terenie wrocławia, polećcie proszę kogoś sprawdzonego
no avatar
User

sonic

Posty

11

Rejestracja

15 lut 2013, o 17:46

Re: firma sprzątająca Wrocław

Postautor: sonic » 2 wrz 2013, o 19:21

znam, polecam gorąco, terminowo i zawsze czyściutko http://www.ceta.wroc.pl/
no avatar
User

speed_of_sound

Posty

43

Rejestracja

15 mar 2014, o 12:09

Re: firma sprzątająca Wrocław

Postautor: speed_of_sound » 15 mar 2014, o 12:29

To ja też dorzucam swoją propozycję dość dobrej firmy sprzątającej Ranger, która oferuje również inne usługi jak np. ochronę osób i mienia czy też odśnieżanie we Wrocławiu. Tej zimy wprawdzie nie było zbyt wiele śniegu, ale mimo wszystko wiele dachów, szczególnie na biurowcach czy supermarketach było mocno ośnieżonych, a taki śnieg stanowi duże zagrożenie.
no avatar
User

bizz

Posty

538

Rejestracja

31 lip 2013, o 19:18

Re: firma sprzątająca Wrocław

Postautor: bizz » 4 mar 2016, o 08:45

W Warszawie usługi odśnieżania oferuje firma http://www.odsniezaniewarszawa24.pl/ . Myślę, że warto przejrzeć sobie ich ofertę, jeżeli tego typu usług szukacie. Z pewnością znajdziecie tutaj wysokiej jakości usługi w atrakcyjnej cenie.
no avatar
User

Clar

Posty

4

Rejestracja

9 wrz 2016, o 13:04

Re: firma sprzątająca Wrocław

Postautor: Clar » 18 maja 2017, o 11:27

Bardzo dobrą firmą, którą mogę polecić jest Clar System. Firma jest bardzo doświadczonym przedsiębiorstwem, któremu zlecają prace praktycznie wsyscy moi znajomi posiadający biznes.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.167s | 12 Queries | GZIP : Off ]