Finansowanie działaności

W tym miejscu możesz napisać o swojej firmie, oraz podać adres firmowej strony www.
no avatar
User

Mercus

Posty

79

Rejestracja

31 sie 2013, o 14:05

Finansowanie działaności

Postautor: Mercus » 26 lut 2017, o 22:49

Chciałem się Was zapytać, czy orientujecie się może, albo sami macie taką sytuację, chodzi o to, że chcę prowadzę kilkuosobową spółke z ograniczoną odpoiedzialnością i od pewnego czasu, wraz z rozwojem spółki jestem poniekąd zmuszony przez swoich kontrahentów, żeby zabezpieczać transakcję gwarancjami lub akredytywą, do tego chciałbym jakiś kredyt obrotowy na finansowanie bieżącej działalności, jednak to na czym mi zależy to, żeby był to kredyt walutowy, czyli był wyrażony np w walucie PLN ale żebym mógł go zaciągać również w EUR i USD. Z tego co widziałem na https://www.mbank.pl/msp-korporacje/finansowanie/kredyty-na-biezaca-dzialalnosc/ to taka opcja jest jak najbardziej możliwa, bardziej chodzi mi o to, w jaki sposób jest to obliczane? Czy jest jakich treshold powyżej którego nie można dalej zaciągać kredytu ze względu na ryzyko zmiany kursu i powstającą kwestię dodatkowego dozabezpieczenia? Jak to wygląda w praktyce? Ewentualnie jaki bufor zazwyczaj narzucają banki?
no avatar
User

OndajOn

Posty

371

Rejestracja

29 sie 2011, o 16:46

Re: Finansowanie działaności

Postautor: OndajOn » 28 cze 2022, o 14:34

Wiele firm teraz niestety podupada przez problemy finansowe. I jeśli także znaleźliście się w trudnej sytuacji to zerknijcie na trudne kredyty dla zadłużonych 2022 . One mogą pomóc uporać się z długiem
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.284s | 12 Queries | GZIP : Off ]