Favor Przedsiębiorstwo Usługowe

W tym miejscu możesz napisać o swojej firmie, oraz podać adres firmowej strony www.
no avatar
User

favor

Posty

3

Rejestracja

11 sie 2009, o 13:34

Lokalizacja

Oława/Wrocław

Favor Przedsiębiorstwo Usługowe

Postautor: favor » 11 sie 2009, o 13:40

Skoro jest to miejsce, w którym powinno się grzecznie przedstawić, to pozwolę sobie na to.
Firma działa od 1 stycznia 2007 r. W początkowym okresie istnienia stanowiła głównie sposób na rozliczanie mojej działalności dziennikarskiej i copywriterskiej (m.in. Software, Wiedza i Praktyka, Linux New Media, IDG, Agora).

Współcześnie oferuję przede wszystkim kompleksową obsługę informatyczną, projektowanie i promocję stron WWW, dostarczanie treści (copywriting), ale również sprzedaż oprogramowania i sprzętu elektronicznego.

Współpracuję często z wieloma specjalistami - grafikami, programistami, ale również filmowcami, stąd moja oferta może być o wiele wiele bardziej rozbudowana.

Zapraszam do odwiedzenia strony formowej http://www.favor.linuxpl.com.
Przy okazji zwracam uwagę, że posiadam jeszcze wolną przestrzeń, w której z przyjemnością umieszczę Państwa materiały reklamowe. Czy to na zasadzie wzajemności, czy czysto komercyjnie.

Pozdrawiam
Przemysław Żarnecki
no avatar
User

Dyskutant

Posty

221

Rejestracja

10 sty 2012, o 20:26

Re: Favor Przedsiębiorstwo Usługowe

Postautor: Dyskutant » 3 gru 2012, o 19:03

Może jakiś cennik przedstawisz? :)
---
Zapraszam: http://www.ledcompany.pl
no avatar
User

DagmaraRycek

Posty

6

Rejestracja

14 gru 2012, o 11:56

Re: Favor Przedsiębiorstwo Usługowe

Postautor: DagmaraRycek » 14 gru 2012, o 11:59

Trzeba uważać coś dziwnego jest napisane w postach powyżej. Nie mogę ich rozgryźć :(
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.213s | 14 Queries | GZIP : Off ]