elektroniczny papieros

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

wiatrak999

Posty

22

Rejestracja

5 paź 2011, o 15:49

Re: elektroniczny papieros

Postautor: wiatrak999 » 9 paź 2011, o 18:25

to fajna sprawa. Mam znajomego, który z tego korzysta. Przestał palić, idzie zima, więc nie trzeba będzie z nim wychodzić na zimne powietrze i wdychać smrodu papierosów. Minus jest taki, że podobno często się to psuje i trzeba nowe kupować, więc koszty są niewiele mniejsze od kupowania papierosów. Ale zdrowiej przynajmniej, a to bardzo ważne :)
Awatar użytkownika
User

Andreo

Posty

37

Rejestracja

7 lut 2011, o 22:05

Re: elektroniczny papieros

Postautor: Andreo » 3 lis 2011, o 11:33

Silna wola to najlepszy sposób - nie psuje się i jest za darmo :D A tak serio, jechanie na substytutach niewiele da na dłuższą metę. Chcąc rzucić trzeba to zrobić w sposób konkretny, a nie ratując się półśrodkami, które na początku oczywiście są dobrym rozwiązaniem, ale nie powinny stać sie docelowym żeby np zamiast zwykłych fajek palić nonstop elektroniczne :P
no avatar
User

wiatrak999

Posty

22

Rejestracja

5 paź 2011, o 15:49

Re: elektroniczny papieros

Postautor: wiatrak999 » 3 lis 2011, o 22:00

oczywiście masz rację! Silna wola jest jedynym skutecznym pomysłem. Ja tylko twierdzę, że lepiej palić elektronicze niż prawdziwe, które śmierdzą.
no avatar
User

petroniusz

Posty

46

Rejestracja

7 lis 2011, o 22:34

Re: elektroniczny papieros

Postautor: petroniusz » 7 lis 2011, o 22:47

Po co z jednego wydatku wchodzić w drugi ? Kwestia wydawanych pieniędzy przyczynia się do rzucenia przez wiele osób i nie muszą się bawić w elektroniczne papierosy .
no avatar
User

szala

Posty

3

Rejestracja

10 lis 2011, o 10:42

Re: elektroniczny papieros

Postautor: szala » 10 lis 2011, o 13:42

e-fajki niekoniecznie musza sluzyc do rzucania, znam ludzi ktorzy sie po prostu przerzucili na nie zeby nie truc sie substancjami smolistymi i tlenkiem wegla, nikotyny chca nadal :P
no avatar
User

petroniusz

Posty

46

Rejestracja

7 lis 2011, o 22:34

Re: elektroniczny papieros

Postautor: petroniusz » 11 lis 2011, o 12:11

Albo uciekamy od nałogu całkowicie albo bawimy się w pseudo rzucanie :)
Awatar użytkownika
User

mieszkooo17

Posty

3

Rejestracja

20 lut 2012, o 09:59

Re: elektroniczny papieros

Postautor: mieszkooo17 » 22 lut 2012, o 11:54

no właśnie, jakoś na ulicach nie widać ludzi z tym czymś :P ja to miałem kiedyś w ustach, ale naprawdę nic przyjemnego - bardzo dziwny smak i w ogóle nie pasuje to :P
no avatar
User

glowacki

Posty

8

Rejestracja

21 lut 2012, o 15:42

Re: elektroniczny papieros

Postautor: glowacki » 24 lut 2012, o 10:40

W moim przypadku próba rzucenia palenia przy wykorzystaniu e-papierosów całkowicie się nie powiodła. Przed zakupem takiego urządzenia nigdy nie paliłem w domu. Po zakupie zacząłem palić przed komputerem, przed tv - przez co zużycie nikotyny w moim przypadku drastycznie wzrosło przy całkowitym spadku spożycia substancji smolistych. Dla zdrowia e-fajki są zdecydowanie lepsze od normalnych papierosów, ale w rzuceniu palenia raczej nie pomagają.
no avatar
User

plexi

Posty

5

Rejestracja

9 mar 2012, o 13:30

Re: elektroniczny papieros

Postautor: plexi » 9 mar 2012, o 14:09

e-papierosy mają jedną wadę mianowicie nie kończą się po kilku minutach jak zwyczajny papieros którego wypalamy i na jakiś czas mamy "spokój" w przeciwieństwie do jego elektronicznego brata którego można paaaaalić i paaaalić i nie gaśnie, a sam proces palenia wydłuża się..
Laserowe cięcie plexi i grawerowanie
no avatar
User

Mishel

Posty

6

Rejestracja

10 kwie 2012, o 12:17

Re: elektroniczny papieros

Postautor: Mishel » 10 kwie 2012, o 12:30

Mój znajomy też to miał, myślał najpierw że pomoże mu to rzucić palenie bo był przyzwyczajony ze palił co chwile i jak nie miał zajęcia to już nie miał co robić, jednak się nie sprawdziło, nie wytrzymał i zaczął palić dale niestety... Chociaż mi się wydaje ze jak ktoś naprawdę chce zerwać z nałogiem to mu się to uda. Chociaż mogę sie mylić bo nigdy nie paliłam tego świństwa i nie zamierza ;)
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.177s | 12 Queries | GZIP : Off ]