Ekologiczna Myjnia Parowa

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

Beza

Posty

1

Rejestracja

16 wrz 2011, o 13:17

Ekologiczna Myjnia Parowa

Postautor: Beza » 30 wrz 2011, o 10:02

Witam, Chciałbym się was spytać co sadzicie na temat myjni parowych??? Był ktoś na takiej??? Jakie macie doświadczenia z tą branżą??? Czy jest to dochodowe???
Interesuje się obecnie tym tematem ale póki co to widziałem tylko jak wygląda takie mycie, i usłyszałem setki zalet z ust handlowców... Interesuje mnie firma ASTRA i MANSSER. Włochy kontra Niemcy. Ale nie będziemy tu markach rozmawiać...
Interesują mnie tylko wasze doświadczenia co do takich myjni...
no avatar
User

simpleframe

Posty

8

Rejestracja

18 lis 2011, o 11:34

Re: Ekologiczna Myjnia Parowa

Postautor: simpleframe » 18 lis 2011, o 14:44

W Polsce nie ma takich myjni a w każdym bądź razie nie widziałem, a mieszkam w Wa-wie i takie cuda tu nie zawitały przynajmniej na moim osiedlu.
Jeżeli to jest dobry sposób na umycie auta i dość konkurencyjny CENOWO to czemu nie, u mnie w Ursusie właśnie niedługo będzie się otwierała myjnia bezdotykowa 200 tys. mieszkańców i nie było za bardzo gdzie umyć auta.
no avatar
User

piotr1982xxx

Posty

5

Rejestracja

4 gru 2011, o 13:08

Re: Ekologiczna Myjnia Parowa

Postautor: piotr1982xxx » 25 sty 2012, o 11:47

nie kupujcie maszyn dieslowskich i nie wchodzcie we franczyzy. Taką myjnie można otworzyc samemu i przy odpowiednich wskazówkach osób doświadczonych dobrze pokierowac ta działalnością. Sam mam taka myjnie juz 3 lata i prosperuje bardzo dobrze w okresie wiosennym i letnim. NIe wierzcie w bzdury ze para mozna umyc samochod w zime. jest to interes tylko sezonowy. jak cos to piszcie na
sroka@hotmail.co.uk
Awatar użytkownika
User

darful

Posty

105

Rejestracja

5 sty 2011, o 10:35

Re: Ekologiczna Myjnia Parowa

Postautor: darful » 25 sty 2012, o 15:44

Coraz popularniejsze są myjnie bezdotykowe,choć jak wiadomo sprzedawcy sprzętu chcieliby żeby myjnie parowe były coraz bardziej popularne...
no avatar
User

OndajOn

Posty

371

Rejestracja

29 sie 2011, o 16:46

Re: Ekologiczna Myjnia Parowa

Postautor: OndajOn » 31 sty 2012, o 22:08

jesli uwazasz ze bedzie popyt, w sensie ze brakuje u was myjni to zdecydowanie probuj w tym kierunku cos dzialac
Awatar użytkownika
User

Andreo

Posty

37

Rejestracja

7 lut 2011, o 22:05

Re: Ekologiczna Myjnia Parowa

Postautor: Andreo » 31 sty 2012, o 22:29

Kluczowy bez wątpienia jest rynek zbytu. Jeśli tylko będą chętni na daną usługę to każdy biznes dający taki efekt będzie opłacalny :)
no avatar
User

bizz

Posty

538

Rejestracja

31 lip 2013, o 19:18

Re: Ekologiczna Myjnia Parowa

Postautor: bizz » 15 cze 2016, o 14:24

Według mnie dobra myjka parowa do samochodu dostępna jest w ofercie firmy Fortador. Jest to sprzęt profesjonalny, trzystanowiskowy zapewniający dobre mycie, pranie i dezynfekcję. Inwestycja moim zdaniem dobra i zwracająca się bardzo szybko.
no avatar
User

ludwiczek

Posty

25

Rejestracja

11 lip 2016, o 17:12

Re: Ekologiczna Myjnia Parowa

Postautor: ludwiczek » 12 lip 2016, o 15:26

Sama chętnie bym skorzystała z takiej myjni. A to że jest ekologiczna to dodatkowy atut.
no avatar
User

arekk

Posty

233

Rejestracja

1 kwie 2013, o 20:18

Re: Ekologiczna Myjnia Parowa

Postautor: arekk » 1 wrz 2016, o 10:17

Takie myjki parowe można dostać w naprawdę atrakcyjnych cenach. Zajrzyjcie do myjki parowe cena. Jest to bardzo wydajny i solidny sprzęt, więc uważam, że może być to bardzo dobry wybór.
no avatar
User

Gomewireiki

Posty

2

Rejestracja

1 wrz 2016, o 12:13

Re: Ekologiczna Myjnia Parowa

Postautor: Gomewireiki » 1 wrz 2016, o 12:20

Moim zdaniem zwykłe myjnie bezdotykowe na ten moment są najlepszy rozwiązaniem. Otwierane są na każdym kroku
zarządzanie produkcją - systemy dla firm
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.082s | 14 Queries | GZIP : Off ]