Dystrybutor do firmy

Wszystkie inne oferty, ogłoszenia. Bez spamu!
no avatar
User

nierra

Posty

353

Rejestracja

18 maja 2016, o 14:57

Dystrybutor do firmy

Postautor: nierra » 5 lip 2017, o 14:46

Szukam namiarów na firmę, która dostarcza wodę i dystrybutory do firmy. W necie trochę poszperałam i znalazłam taką opcję: https://www.darnatury.pl/firma/get-fresh . Czy zamawiał ktoś z get fresh? Ceny mają dobre, więc bym się skusiła. U nas woda w pracy jest tak niesmaczna, że nawet po zagotowaniu nie da się jej pić :/ Konieczne jest jakieś wyjście z tej sytuacji
no avatar
User

adz

Posty

5

Rejestracja

11 lip 2017, o 21:59

Re: Dystrybutor do firmy

Postautor: adz » 11 lip 2017, o 22:01

Coraz popularniejsze takie rozwiązania są, więc może warto rozważyć montaż, zwłaszcza teraz w lecie.
no avatar
User

Iwo

Posty

17

Rejestracja

13 lis 2016, o 15:56

Re: Dystrybutor do firmy

Postautor: Iwo » 13 wrz 2017, o 18:07

Sprawdź w firmie https://yazamco.com.pl/. Zajmuja się dystrybutorami wody i ekspresami do kawy dla firm. Taki dystrybutor podłącza się do sieci i dzięki zastosowanym filtrom, woda jest krystalicznie czysta i zdrowa. To super rozwiązanie dla każdej firmy.
no avatar
User

karla

Posty

163

Rejestracja

16 paź 2016, o 11:22

Re: Dystrybutor do firmy

Postautor: karla » 20 paź 2017, o 12:10

Do firm takie rzeczy się przydają a ja się bardzo ciesze że nie muszę w domu kombinować i kupować wody w baniakach czy zgrzewkach, mam bardzo dobrą wodę w kranie po modernizacji MPWiK, Warszawa jest kolejnym miastem które może się pochwalić idealną wodą
no avatar
User

DeltaKurier.pl

Posty

40

Rejestracja

24 sie 2017, o 05:31

Re: Dystrybutor do firmy

Postautor: DeltaKurier.pl » 21 paź 2017, o 08:21

NA pewno do dużych firm oraz korporacji jest to bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ nie trzeba osobno martwić się o zapas wody i kupować różne zgrzewki, co też nie jest ani wygodne ani praktyczne. Akurat firm które zajmują się dystrybutorami wody jest naprawdę wiele i to w każdym mieście.
no avatar
User

GimliK

Posty

372

Rejestracja

5 gru 2016, o 12:24

Re: Dystrybutor do firmy

Postautor: GimliK » 25 kwie 2020, o 20:21

podbijam temat bo szukam
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.178s | 12 Queries | GZIP : Off ]
cron