Wyłączny dystrybutor chemii samochodowej

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

piotr1982xxx

Posty

5

Rejestracja

4 gru 2011, o 13:08

Wyłączny dystrybutor chemii samochodowej

Postautor: piotr1982xxx » 4 gru 2011, o 13:09

Jestem dystrybutorem generalnym firmy Uk –Valet.
WWW.ukvaletsupplies.com
WWW.petersons.com.pl
Firma ta od 26 lat prowadzi sprzedaż markowych kosmetyków samochodowych, które oferowane są głównie myjnią samochodowym. Zapotrzebowanie i odzew jest tak duże że nie jestem w stanie sam rozwinąć sprzedaży na terenie całego kraju. Dlatego szukam ludzi przedsiębiorczych, którzy chcieli by rozwinąć dystrybucje na terenie swojego miasta bądź regionu. Jako dystrybutor generalny wpuszczam na dany obszar tylko jednego dystrybutora regionalnego aby zapobiec tym samym konkurencji wewnętrznej.
Jeśli chcesz zostać dystrybutorem kosmetyków samochodowych, wystarczy mała kwota inwestycji na towar, który będziesz oferował głównie myjnią samochodowym a także klientowi detalicznemu. Nie ma żadnych haczyków. Nie jestem Franczyzodawcą. Nie pobieram ukrytych opłat za szkolania etc...Moja firmą jest tylko i wyłącznie pośrednikiem w sprzedaży pomiędzy Uk a Polską. Są to więc jasne zasady współpracy.
Chemia podbiła już znaczną część województwa śląskiego, gdzie znajduje się magazyn główny firmy.
Dzieje się tak iż są to kosmetyki jakościowe za przystępną cenę. Potrzebuje pomocy w rozwinięciu dystrybucji na terenie całego kraju.
Działasz na własną rękę na takich samych warunkach jak wszyscy dystrybutorzy.
Nie ma żadnych umów ani opłat franczyzowych.
Przejrzyste warunki współpracy i naprawdę spore profity. Szkolenie w ramach współpracy –bezpłatne. Wszystkie katalogi, butelki i naklejki bez marży.
Rekomendacje wielu myjni w województwie śląskim dostępne na życzenie.
W chwili obecnej firma weszła na rynek w sprzedaż kosmetyków Automagic. Jest to najwyższa światowa półka kosmetyków dla myjni typu Auto Spa detailing oraz wymagającego klienta detalicznego http://www.automagic.com/
Pełna oferta na stronie http://www.ukvaletsupplies.co.uk/index.asp
Ponadto posiadamy w ofercie kosmetyki takich firm jak
Turtle Wax Proffesional,
Farecla,
Marine Magic,
Hi-Tech,
Safe Earth Products
Cennik dla dystrybutora dostępny na życzenie. Ceny dystrybutora tańsze do 50% niż na stronie internetowej!
Piotr Sroka
Dystrybutor Generalny Uk Valet Supplies
tel 507 097 223
e-mail sroka@hotmail.co.uk
Załączniki
magazyn.jpg
magazyn.jpg (54.14 KiB) Przeglądany 1328 razy
Ostatnio zmieniony 25 sty 2012, o 11:50 przez piotr1982xxx, łącznie zmieniany 1 raz
no avatar
User

gienek

Posty

6

Rejestracja

20 gru 2011, o 22:33

Re: dystrybutor chemii samochodowej

Postautor: gienek » 20 gru 2011, o 22:46

To chyba nie to forum... powinieneś na UK forum raczej zamieszczać takie informacje.
________________
chwilówki
Pozdrawiam serdecznie - Gienek
Sprawdź moją ofertę zakupu pleksi - http://plexinawymiar.pl (na wymiar, tanio, szybko i solidnie)
no avatar
User

piotr1982xxx

Posty

5

Rejestracja

4 gru 2011, o 13:08

Re: Wyłączny dystrybutor chemii samochodowej

Postautor: piotr1982xxx » 25 sty 2012, o 11:54

fajny pomysł
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.112s | 16 Queries | GZIP : Off ]