dotacja z pfron

Jak uzyskać dotację z Urzędu Pracy czy z Unii Europejskiej.
no avatar
User

estra1

Posty

1

Rejestracja

15 lip 2015, o 14:22

dotacja z pfron

Postautor: estra1 » 15 lip 2015, o 14:23

Witam,dzisiaj otrzymałam pozytywną odpowiedż w sprawie przyznania środków na rozpoczęcie działalności z Pfron.Ubiegałam się o kwotę 20 tys.Za tydzień mam się stawić na negocjację dotyczącą m.in "kwoty środków,terminów,i formy zabezpieczenia umowy.Trochę się denerwuję,czy oni mogą nie przyznać mi całej opiniowanej kwoty pomimo pozytwnego rozpatrzenia?,czy mogą nie zgodzić się na formę zabezpieczenia w tym wypadku wybrałam notarialne poddanie się egzekucji.Może ktoś ,coś bo nie wiem cz mam się cieszć cz denerwować,jeżeli zechcą przyznać mi połowę opiniowanej kwoty to niestety nie będę miała na co się porywać:(
no avatar
User

Amandzi18

Posty

5

Rejestracja

19 cze 2013, o 15:51

Re: dotacja z pfron

Postautor: Amandzi18 » 15 sty 2016, o 15:24

Brałam dotację. Ja miałam żyranta. Mogą ci przyznać mniejszą kwotę, Ale jeśli biznesplan jas spoko to niepowineś się martwić. Powodzenie.
no avatar
User

oli32

Posty

244

Rejestracja

12 gru 2016, o 11:47

Re: dotacja z pfron

Postautor: oli32 » 9 lis 2022, o 17:55

Teraz każdy pracodawca może otrzymać dofinansowanie pfron . Wystarczy, że zatrudni osobę z orzeczeniem. Powstał też kalkulator wynagrodzeń osoby niepełnosprawnej, który pomoże obliczyć koszt zatrudnienia takiej osoby i finalny zysk. Kalkulator wskaże, jakie należą się firmie dopłaty PFRON. Ostatecznie, każdy pracodawca dowie się, że opłaca się zatrudnić osobę z orzeczeniem.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.096s | 12 Queries | GZIP : Off ]
cron