doniczki ozdobne

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

elwirka50

Posty

3

Rejestracja

20 gru 2017, o 07:49

doniczki ozdobne

Postautor: elwirka50 » 20 gru 2017, o 07:55

Witajcie moi Drodzy, właśnie udało mi się zakończyć remont mojego mieszkanka, jestem bardzo zadowolona , ponieważ myślałam, że nie wyrobię się na święta. Teraz chciałabym zająć się doborem dodatków , gdyż te, które miałam dotychczas nie pasują już do nowej aranżacji w moim mieszkaniu. W pierwszej kolejności chciałabym zakupić doniczki, ponieważ hoduję bardzo wiele ziół i innych roślin w kuchni. Jest to moja wielka pasja,w której realizuję się w wolnym czasie. Nie wiem jednak na jaki rodzaj się zdecydować, gdyż w kuchni mam brązowe meble oraz kremowe ściany. Przeczytałam różne artykuły na temat najpopularniejszych modeli min. https://www.sklepogrodniczy.pl/blog/zob ... zek-w-2017 , jednak chciałabym się Was dopytać jeszcze jakie Wy lubicie kupować ? I czy lepszym pomysłem są wszystkie w takim samym kolorze? Pozdrawiam serdecznie. I Wesołych Świąt życzę. :)
no avatar
User

cupriak

Posty

289

Rejestracja

14 wrz 2018, o 17:32

Re: doniczki ozdobne

Postautor: cupriak » 25 cze 2019, o 11:59

najlepsza jest klasyczna ceramika
no avatar
User

dona3

Posty

568

Rejestracja

30 sty 2018, o 10:55

Re: doniczki ozdobne

Postautor: dona3 » 7 paź 2019, o 16:59

Rozejrzyj się za ceramiką z oferty polish-pottery.com.pl . Jeśli chodzi o mnie, to w pełni spełniała moje wymagania i jako doniczki posłużyła doskonale. Dokładnie tego było nam trzeba!
no avatar
User

stoperek

Posty

3390

Rejestracja

16 kwie 2021, o 13:51

Re: doniczki ozdobne

Postautor: stoperek » 4 lip 2023, o 04:21

Piękne i niepowtarzalne doniczki, osłonki i dekoracje które rewelacyjnie uzupełnia wnętrze znajdziecie zaglądając do sklepu https://lovepots.pl/ Posiadają rewelacyjną ofertę która sprosta wszystkim wymaganiom.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.102s | 14 Queries | GZIP : Off ]
cron