Dom czy mieszkanie?

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

Reyes

Posty

30

Rejestracja

19 lis 2015, o 13:27

Re: Dom czy mieszkanie?

Postautor: Reyes » 14 cze 2017, o 19:52

Raczej samego siebie i jakie mam potrzeby i moja rodzina z którą będę tam mieszkał. Czy się rozszerzy w najbliższych kilku latach? Jakie są dostępne opcje na konkretne mieszkania, domy. To podstawowe pytania bo dobre są przykładowo nowe mieszkania lublin
no avatar
User

alann

Posty

10

Rejestracja

1 lip 2017, o 08:47

Re: Dom czy mieszkanie?

Postautor: alann » 1 lip 2017, o 08:52

Ja zawsze wskazuję na mieszkanie, mniej roboty jest i taniej na pewno wychodzi utrzymanie. Ostatnio przyglądam się inwestycji pod nazwą Akacjowa Aleja w Radzyminie i chyba się w końcu zdecyduję https://prezentmarzen.com/
no avatar
User

relpo

Posty

1

Rejestracja

1 sie 2017, o 17:04

Re: Dom czy mieszkanie?

Postautor: relpo » 1 sie 2017, o 17:06

Zgadzam się z Tobą, mieszkanie jest o wiele łatwiejsze w utrzymaniu i na pewno tańsze jeśli chodzi o zakup. Ja właśnie znalazłem bardzo ładne mieszkania w poznaniu na sprzedaż od dewelopera Ronson i zastanawiam się czy nie kupić jednego z nich. Są w na prawdę dobrej lokalizacji i metraże też mi odpowiadają. Co najważniejsze bardzo korzystna jest cena!
no avatar
User

alexma

Posty

6

Rejestracja

1 sie 2017, o 17:29

Re: Dom czy mieszkanie?

Postautor: alexma » 1 sie 2017, o 17:55

Ja to raczej nie mam czasu (i ochoty) na prace przy domu, więc jakby z automatu wolę mieszkanie. Moją uwagę obecnie przyciągają takie propozycje jak ta: http://www.akacjowaaleja.pl/, ale sam nie wiem jeszcze do końca czy to na pewno dobry wybór.
no avatar
User

calis

Posty

82

Rejestracja

19 maja 2017, o 17:19

Re: Dom czy mieszkanie?

Postautor: calis » 16 sie 2017, o 16:50

Jeśli wspólnotą zarządza kompetentna firma to jestem jak najbardziej za mieszkaniem. U nas funkcję administratora pełni warszawska firma http://www.per-modum.pl/, która zjadła zęby na zarządzaniu wspólnotami i osiedlami w stolicy. Pełen profesjonalizm i troska o jak najlepszy stan zarządzanego mienia.
no avatar
User

Viper

Posty

168

Rejestracja

10 lut 2014, o 11:37

Re: Dom czy mieszkanie?

Postautor: Viper » 18 sie 2017, o 07:44

Niezależnie od tego co wybierzemy, warto postawić na porządek. W tym celu wybór odpowiedniego odkurzacza to podstawa, a z tych podpowiedzi: http://elektrotrendy.pl/odkurzacz-worko ... dkurzaczy/ można dowiedzieć się jaki model będzie dla nas najlepszy.
no avatar
User

Ailis

Posty

136

Rejestracja

23 sie 2017, o 17:23

Re: Dom czy mieszkanie?

Postautor: Ailis » 23 sie 2017, o 17:25

Ja zdecydowanie wole dom. Mieszkanie w bloku jest dla mnie udręką, mieszkam kilka już lat. Z mężem postanowiliśmy że kupimy dom od developera w Koninku poza miastem, już wybraliśmy 2 domy które nas interesują http://www.koninko.com.pl/ i tylko pojedziemy obejrzeć i wtedy zdecydujemy się który. A potem to już tylko załatwić wszystkie formalności.
no avatar
User

DeltaKurier.pl

Posty

40

Rejestracja

24 sie 2017, o 05:31

Re: Dom czy mieszkanie?

Postautor: DeltaKurier.pl » 24 sie 2017, o 06:39

Wszystko ma swoje plusy oraz minusy,w mieszkaniu nie musisz martwić się o ogrzewanie lub odśnieżanie, z kolei dom daje wolność i swobodę nawet w kwestii przestrzeni. Sam nie wiem jaką decyzje bym podjął mając akurat taki wybór, to indywidualna kwestia.
no avatar
User

bizon

Posty

250

Rejestracja

14 paź 2015, o 14:59

Re: Dom czy mieszkanie?

Postautor: bizon » 24 sie 2017, o 10:59

To prawda, każdy pragnie i szuka czegoś innego. My zdecydowaliśmy się na budowę domu, choć nie powiem, były duże obawy. Martwiliśmy się czy podołamy. Wiele spraw do załatwienia, zakupy, szukanie fachowców itd. Jednak nie było źle. Udało nam się trochę :) Znajomi polecili nam świetną firmę budowlaną z Podkarpacia- FACHMAN. Dzięki tej firmie budowlanej udało nam się przetrwać ten ciężki czas naprawdę nieźle. Panowie chętnie doradzają i dzielą się doświadczeniem. Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych. Co ważne, wywiązują się z terminów. Dysponują fachowcami z każdej dziedziny, dzięki czemu nie trzeba szukać osobno instalatorów czy płytkarzy.
no avatar
User

Martyna Kłos

Posty

10

Rejestracja

20 cze 2016, o 17:36

Re: Dom czy mieszkanie?

Postautor: Martyna Kłos » 2 paź 2017, o 12:39

Podziwiam Was, że zdecydowaliście się na budowę domu. Przecież to droga przez mękę . Ja wybrałam opcję kupna mieszkania o d developera Polnord. Kojarzycie tą firmę? Oni budują w całej Polsce fajne bloki. Ja kupiłam mieszkanie w Warszawie na osiedlu Brzozowy Zakątek (ul.Branickiego/Zdrowa). To jest na Wilanowie. Osiedle ładne, nowoczesne, dużo zieleni. W pobliżu przystanki więc do centrum można dostac się bez problemu autobusem a czytałam też, że mają w planach przywrócenie linii tramwajowej. Generalnie jak dla mnie to idealne miejsce do życia.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.128s | 12 Queries | GZIP : Off ]