Dobra hurtownia gastronomiczna - współpraca

W tym miejscu możesz napisać o swojej firmie, oraz podać adres firmowej strony www.
no avatar
User

Konek

Posty

400

Rejestracja

19 wrz 2018, o 21:18

Dobra hurtownia gastronomiczna - współpraca

Postautor: Konek » 6 sie 2021, o 06:56

Z kim warto współpracować jeżeli chodzi o wybór dobrej jakości hurtowni gastronimicznej do współpracy w której znajdę piece, trzony, meble, akcesoria, drobne sprzęty, zmywarki itd. Gdzie zajrzeć i oczywiście mam nadzieję, że temat trochę się tutaj będzie oczywiście rozwijał!
no avatar
User

EmilCh

Posty

210

Rejestracja

4 sie 2018, o 15:29

Re: Dobra hurtownia gastronomiczna - współpraca

Postautor: EmilCh » 10 sie 2021, o 06:53

W takim razie warto sprawdzić sobie ofertę przygotowaną przez Invest Horeca https://investhoreca.pl/ jest on naprawdę dobrze wyposażony. Znajdziesz tam najróżniejsze akcesoria gastronomiczne między innymi profesjonalne miksery, meble metalowe, trzony, piece do pizzy i wiele, wiele innych. Dla mnie zdecydowanie okey i ze współpracy nie zamierzamy rezygnować ;)
no avatar
User

Pawełdyg

Posty

482

Rejestracja

22 gru 2017, o 12:27

Re: Dobra hurtownia gastronomiczna - współpraca

Postautor: Pawełdyg » 13 sie 2021, o 09:06

A jak zakładaliście lokal, albo dopiero zakładacie to kto wam projektuje wnętrza? Moim zdaniem takie rzeczy najlepiej firmom takim jak https://consido.pl/projektowanie-restauracji-barow/ zlecić żeby wszystko naprawdę było przemyślane i cała przestrzeń była wykorzystana
no avatar
User

RafałSek

Posty

142

Rejestracja

18 lip 2018, o 21:03

Re: Dobra hurtownia gastronomiczna - współpraca

Postautor: RafałSek » 14 sie 2021, o 09:14

Dużo zależy od typu biznesu i jednocześnie prowadzonego lokalu, czy jest to mniejszy fastfood, czy może pełnoprawna restauracja. Najlepiej polegać na takich miejscach jak Invest Horeca, gdzie można liczyć na szeroką i różnorodną ofertę. Różnego rodzaju urządzenia, akcesoria, wszystko co w szeroko pojętej gastronomii się przydaje, a wręcz jest konieczne. Wiadomo, że oprócz cen to trzeba zwracać uwagę na jakość.
no avatar
User

Konek

Posty

400

Rejestracja

19 wrz 2018, o 21:18

Re: Dobra hurtownia gastronomiczna - współpraca

Postautor: Konek » 15 sie 2021, o 09:48

Super, dobrze wiedzieć! Mam nadzieję, że to nie koniec Waszych podpowiedzi dla nas :D
no avatar
User

Adamus

Posty

157

Rejestracja

5 sie 2018, o 09:56

Re: Dobra hurtownia gastronomiczna - współpraca

Postautor: Adamus » 21 sie 2021, o 20:33

Dokładnie jeżeli chodzi o wybór porządnego wyposażenia gastronomicznego to polecam hurtownię Invest Horeca. W mojej opinii zdecydowanie numer jeden jeżeli chodzi o wyposażenie , akcesoria, sprzęty gastronomiczne i meble metalowe. Pozdrawiam i mam nadzieję, że podejmiecie także racjonalną decyzję dla własnego biznesu!
no avatar
User

kamelia

Posty

52

Rejestracja

28 lip 2016, o 08:01

Re: Dobra hurtownia gastronomiczna - współpraca

Postautor: kamelia » 1 lis 2021, o 18:14

Jak już szukacie miejsca, w którym możecie zamówić dobrej jakości sprzęty do pracy na kuchni, to pewne zainteresuje Was też kupno zmywarki gastronomicznej. My używamy modelu PT-M od WINTERHALTER. Doskonały sprzęt (z funkcją np. samoczyszczenia, odkamieniania, kilka trybów pracy, strumieniową filtracją wody etc). Ta marka to najlepsza jakość i klasa sama w sobie. POLECAM!
no avatar
User

arabika

Posty

1274

Rejestracja

24 paź 2018, o 18:27

Re: Dobra hurtownia gastronomiczna - współpraca

Postautor: arabika » 25 lis 2021, o 19:21

Sam sprzęt to jest absolutna podstawa ale ja także jestem zdania, że dość ważną sprawą jest to, aby wiedzieć jakiej chemii w naszej gastronomii używać. Myślę, że doskonale ten temat rozwinięto na stronie https://gastro-punkt.pl/jaka-chemie-do- ... ii-wybrac/ i fajnie jest się z nim zapoznać.
no avatar
User

pankracy

Posty

134

Rejestracja

18 kwie 2016, o 19:01

Re: Dobra hurtownia gastronomiczna - współpraca

Postautor: pankracy » 5 gru 2021, o 18:39

@Kamelia, my ostatnio kupiliśmy z polecenia zmywarkę Winterhalter i powiem, że to była moja najlepsza inwestycja!
O niebo lepsi od konkurencji. Bajecznie prosta w obsłudze, ekonomiczna, zapewnia pierwszorzędną higienę i domycie nawet najbardziej zapieczonego brudu. Klasa.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.139s | 12 Queries | GZIP : Off ]