Dbacie o wizerunek firmy?

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

LatajacePaczki_pl

Posty

41

Rejestracja

9 gru 2016, o 06:22

Re: Dbacie o wizerunek firmy?

Postautor: LatajacePaczki_pl » 9 gru 2016, o 06:46

Oczywiście, że dbanie o dobry wizerunek firmy jest tutaj absolutnie kluczową kwestią od której należy zacząć aby zbudować i ugruntować swoją pozycje na rynku. Im więcej nakładów oraz czasu na to poświęcimy, tym będą lepsze efekty.
no avatar
User

Lasiczka

Posty

66

Rejestracja

16 sty 2014, o 13:58

Re: Dbacie o wizerunek firmy?

Postautor: Lasiczka » 10 sty 2017, o 11:56

Wizerunek firmy to również to czy jesteśmy wypłacalni. Jeśli ktoś nam zalega z pieniędzmi, powoduje to dług nasz u kontrahenta, a wiadomo jakie to może mieć skutki. My korzystamy z pomocy profesjonalistów biura bia.com.pl, kiedy tylko mamy problemy z odzyskaniem należności.
Zdrowe sałatki Katowice http://www.lajkonik-pik.pl/pl/katowice-stawowa - Jedz sałatki a będziesz śliczny i gładki.
no avatar
User

SalamonK

Posty

113

Rejestracja

28 mar 2015, o 18:04

Re: Dbacie o wizerunek firmy?

Postautor: SalamonK » 20 sty 2017, o 06:10

dokładnie, po pierwsze wszystko wpływa na wizerunek firmy i po drugie trudno nie dbać jak się chce przetrwać na rynku. u mnie to zawsze wychodzenie klientowi na przeciw, reklamacje gwarancje itd, szybkość kontaktu i obsługi. z grubsza dużo też sellingo.pl zawdzięczam bo to wszsytko umożliwia, włącznie z obsługą poczty z poziomu przeglądarki. im mniej ty jesteś zagubiony, tym klient wie, że może na Tobie polegać i wraca.
no avatar
User

Shan.com.pl

Posty

8

Rejestracja

2 lut 2017, o 11:15

Re: Dbacie o wizerunek firmy?

Postautor: Shan.com.pl » 2 lut 2017, o 11:22

Jak najbardziej, dbanie o wizerunek firmy jest konieczne aby klienci postrzegali nas w dobrym świetle i zawsze starajmy się aby tak było, będąc po prostu rzetelnym partnerem dla nich jak i dla innych firm, to się opłaca i przynosi korzyści, buduje naszą renomę.
no avatar
User

michwan

Posty

5

Rejestracja

18 lut 2017, o 11:06

Re: Dbacie o wizerunek firmy?

Postautor: michwan » 18 lut 2017, o 11:56

Faktycznie, dbanie o wizerunek firmy dziś trwa cały czas. I szkoda, że tak mało osób o tym pamięta, na przykład nie dbając o odpowiedniego tłumacza na spotkaniach biznesowych czy wybierając kiepską restaurację na imprezę wieczorem.
Tanie tłumaczenia Kraków http://www.angos.com.pl
no avatar
User

shih34

Posty

39

Rejestracja

24 sty 2017, o 15:14

Lokalizacja

Warszawa

Re: Dbacie o wizerunek firmy?

Postautor: shih34 » 21 lut 2017, o 15:21

Jeśli chodzi Ci dosłownie o wizerunek, czyli wystój wnętrza, to zależy, czy spotykasz się w swojej firmie z klientami. Jeśli nie, to możesz tylko sobie umilić przestrzeń. Moi klienci zawsze bardzo dobrze reagują na żywe kwiaty w wazonie :)
" Już tu siedzę jakiś czas, lubię dużo wiedzieć"
no avatar
User

AdrianG

Posty

21

Rejestracja

13 cze 2016, o 13:46

Re: Dbacie o wizerunek firmy?

Postautor: AdrianG » 22 lut 2017, o 13:58

Plakaty, ulotki - to dobry sposób na dbanie o wizerunek firmy, ale nie sprawdza się w każdym przypadku. No bo jak ktoś ma hotel lub restauracje, to wtedy musi trochę inaczej dbać o wizerunek. Ostatnio czytałem, że w hotelarstwie w budowaniu pozytywnego wizerunku pomagają programy dla hoteli. Ja mogę polecić: http://www.intelihotel.pl/ 
no avatar
User

Unima

Posty

203

Rejestracja

1 sie 2014, o 09:59

Re: Dbacie o wizerunek firmy?

Postautor: Unima » 22 lut 2017, o 15:37

Lasiczka pisze:Wizerunek firmy to również to czy jesteśmy wypłacalni. Jeśli ktoś nam zalega z pieniędzmi, powoduje to dług nasz u kontrahenta, a wiadomo jakie to może mieć skutki. My korzystamy z pomocy profesjonalistów biura bia.com.pl, kiedy tylko mamy problemy z odzyskaniem należności.


Dokładnie, to akurat prawda. Zerknęłam na ofertę biura bia.com.pl i czytałam o nich trochę i podobno faktycznie są skuteczni. Ja na szczęście nie muszę korzystać z takiej pomocy, ale nigdy nic nie wiadomo.
no avatar
User

Izunia134

Posty

20

Rejestracja

4 lut 2017, o 17:31

Re: Dbacie o wizerunek firmy?

Postautor: Izunia134 » 21 kwie 2017, o 17:10

Jak można nie dbać o wizerunek swojej firmy? Dziwne pytanie. Przecież to podstawowa działalność, którą się trzeba zająć, jeśli chcemy, aby firma przynosiła zyski. Popatrzcie http://nowymarketing.pl/a/13497,employe ... pracodawca - tak się to powinno robić.
no avatar
User

amink

Posty

5

Rejestracja

22 kwie 2017, o 07:26

Re: Dbacie o wizerunek firmy?

Postautor: amink » 22 kwie 2017, o 07:45

Wizerunek firmy jest bardzo ważny. W końcu jak nas widzą, tak nas piszą!
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.095s | 14 Queries | GZIP : Off ]
cron