Dbacie o wizerunek firmy?

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

Przesylanie_pl

Posty

75

Rejestracja

5 lis 2015, o 11:21

Re: Dbacie o wizerunek firmy?

Postautor: Przesylanie_pl » 23 mar 2016, o 09:22

Jeżeli chodzi o utrzymanie wizerunku firmy,to może odbywać się to na wielu poziomach i dotyczyć każdego aspektu,w tym dbanie o promocję czy poprawne relacje z klientami. Wszystko ma znaczenie,a grunt to pozycja oraz zaufanie na rynku,bardzo ciężko dzisiaj ugruntować swoją pozycję.
no avatar
User

marek24h

Posty

9

Rejestracja

14 kwie 2016, o 17:47

Re: Dbacie o wizerunek firmy?

Postautor: marek24h » 14 kwie 2016, o 17:54

Ja tam wolę branżę rozrywkową, ostatnio zobaczyłem ciekawy pomysł:

http://allegro.pl/kompletny-biznes-wart ... 10273.html
no avatar
User

OurellQa

Posty

78

Rejestracja

2 mar 2015, o 12:07

Re: Dbacie o wizerunek firmy?

Postautor: OurellQa » 2 wrz 2016, o 08:53

poważna firma nie może prezentować bylejakości zwłaszcza jeżeli chodzi o tłumaczenia moja firma zawsze korzysta z usług amar-translations.pl wykonują bardzo profesjonalne tłumaczenia
no avatar
User

Boronina

Posty

2

Rejestracja

7 wrz 2016, o 08:40

Re: Dbacie o wizerunek firmy?

Postautor: Boronina » 7 wrz 2016, o 08:45

Oczywiście - dbanie o wizerunek firmy to moim zdaniem podstawa każdego pracownika. Nawet jeśli sami w sobie nie jesteśmy odpowiedzialni za PR to i tak należy oczywiście pracować tak by przypadkiem nie zepsuć reputacji firmy :)
planowanie produkcji jako przyszłość logistyki
no avatar
User

Cetra

Posty

88

Rejestracja

28 maja 2014, o 12:31

Re: Dbacie o wizerunek firmy?

Postautor: Cetra » 7 wrz 2016, o 15:10

Dbać o wizerunek firmy trzeba zawsze, bo w przeciwnym przypadku taka firma i tak długo nie pociągnie. To chyba powinno być oczywiste.
no avatar
User

janabaranek

Posty

95

Rejestracja

27 wrz 2016, o 06:46

Lokalizacja

Wrocław

Re: Dbacie o wizerunek firmy?

Postautor: janabaranek » 27 wrz 2016, o 07:22

Pewnie, że tak. To jak wygląda biuro to podstawa :) Klient musi zobaczyć tą lepszą stronę :D
vanitas vanitatum et omnia vanitas
no avatar
User

Unima

Posty

203

Rejestracja

1 sie 2014, o 09:59

Re: Dbacie o wizerunek firmy?

Postautor: Unima » 9 lis 2016, o 14:36

Byłem ostatnio na szkoleniu gdzie właśnie mówili o wizerunku firmy i faktycznie no jest to jeden z ważniejszych elementów strategii. Ja skorzystałem z oferty firmy brandgraf bo samemu jest naprawdę ciężko stworzyć przykładowo logotyp. Uważam, że tak ważna kwestia lepiej gdy jest poważona profesjonalistom.
no avatar
User

Katarenka

Posty

3

Rejestracja

17 paź 2016, o 10:52

Re: Dbacie o wizerunek firmy?

Postautor: Katarenka » 9 lis 2016, o 20:05

Zgadzam sie ze wizerunek firmy zależy od bardzo wielu czynników, wpływa na to logo, wystrój wnętrza, reklama i sami pracownicy
no avatar
User

SalamonK

Posty

113

Rejestracja

28 mar 2015, o 18:04

Re: Dbacie o wizerunek firmy?

Postautor: SalamonK » 17 lis 2016, o 22:32

to podstawa i to absolutna!! wymaga konsekwencji. poświęcenia temu trochę czasu i nakładów finansowych ale warto. ja samymi banerami nagłasniającymi promocję jestem w stanie przyciągnąć czasem o 50% klientów więcej niż normalnie - ale to już czas czas czas, a tego zawsze brak.
no avatar
User

Marcelus

Posty

115

Rejestracja

4 cze 2015, o 12:08

Re: Dbacie o wizerunek firmy?

Postautor: Marcelus » 19 lis 2016, o 12:22

a kto ci robi banery jeśli można wiedzieć, skoro takie masz osiągi? mi niestety ostatnio notuje się jakiś spadek, w tamtym roku było podobnie, chyba kwestia po pierwsze pory roku, a po drugie święta zaraz więc dopiero rosnąć będzie sprzedaż. tym bardziej wolę jakoś się zakręcić nad przyciągnięciem klienta, dobry moment.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.096s | 14 Queries | GZIP : Off ]