Czy po takim szkoleniu dostane jakis papier?

Dział o inwestowaniu w nieruchomości, dzieła sztuki, metale szlachetne i inne.
no avatar
User

olgiernuk79

Posty

13

Rejestracja

13 paź 2016, o 13:34

Czy po takim szkoleniu dostane jakis papier?

Postautor: olgiernuk79 » 17 lis 2016, o 10:07

Dzień dobry, ostatnio zastanawiam się nad rozwojem swoich umiejętności zawodowych. Poszperałem nieco w wyszukiwarce o ofercie firm szkoleniowych. Mam tylko wątpliwość czy po takim kursie będę mógł liczyć na jakiś dyplom, który będzie honorowany na runku pracy? Nie chcę wydać pieniędzy na szkolenie, które będzie dobrze wyglądał, lecz nie wpłynie na moje przyszłe wynagrodzenie. Dlatego tak istotnym aspektem jest dokument, który będzie honorowany na rynku pracy. Co wy o tym sądzicie? Czy, ktoś z was może polecić dobrą firmę szkoleniową, która ma w swojej ofercie dobre szkolenia zawodowe?
no avatar
User

pankracy

Posty

134

Rejestracja

18 kwie 2016, o 19:01

Re: Czy po takim szkoleniu dostane jakis papier?

Postautor: pankracy » 1 paź 2017, o 15:02

Firma Gamma ma świetną ofertę szkoleniową. Może zainteresuje Cię oferta kursów typowo sprzedażowych i tu masz pełną ich rozpiskę oraz tematykę: http://www.projektgamma.pl/szkolenia-ot ... przedazowe . Prowadzą je doskonali coachowie więc warto skorzystać.
no avatar
User

atama

Posty

247

Rejestracja

15 maja 2017, o 11:19

Re: Czy po takim szkoleniu dostane jakis papier?

Postautor: atama » 29 lis 2017, o 10:57

po każdym szkoleniu musisz dostać jakikolwiek papierek, tak na potwierdzenie tego, ze takie szkolenie ukonczyles :) ja tez wybieram sie niedlugo na kurs dla event managera w EMTG i nie wyjde po kursie bez odpowiedniego certyfikatu haha :) a tak serio to teraz na wszystko trzeba mieć dokumenty :)
no avatar
User

michal232wes

Posty

5

Rejestracja

2 maja 2018, o 08:00

Re: Czy po takim szkoleniu dostane jakis papier?

Postautor: michal232wes » 2 maja 2018, o 08:03

Na pewno dostanieć jakiś dokument jak uda się tobie ukończyć te szkolenie pozytywnie

______________________________________
drzwi do magazynu broni
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.103s | 12 Queries | GZIP : Off ]