Czy można wlać płyn do płukania prosto do bębna ?

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

pula1970

Posty

5

Rejestracja

12 sty 2017, o 09:16

Lokalizacja

Baton Rouge

Czy można wlać płyn do płukania prosto do bębna ?

Postautor: pula1970 » 12 sty 2017, o 09:21

Mam problem z pralką, którą mam w moim nowo wynajętym mieszkaniu. Jest to pralka ładowana od góry i ma uszkodzony dozownik na proszek i płyn do płukania, tzn. brakuje w nim dna i przegródek (jeśli naleję płyn albo wsypię proszek wszystko wyleci dołem). Czy w tej sytuacji po zakończonym praniu mogę wlać płyn do płukania (silan) prosto do bębna i włączyć jeszcze raz płukanie ? Czy płyn nie odbarwi mi ubrań?
no avatar
User

Kleo

Posty

405

Rejestracja

25 mar 2016, o 17:44

Re: Czy można wlać płyn do płukania prosto do bębna ?

Postautor: Kleo » 22 sie 2018, o 09:52

Według mnie pralki, a przynajmniej te z Candy - Bianca mają osobne zbiorniczki na wlanie płynu, prosto do bębna możesz dać np kapsułkę, ja z takich kapsułek właśnie jestem bardzo zadowolona, ale musza koniecznie wylądować pod praniem.
no avatar
User

febe

Posty

51

Rejestracja

12 lip 2018, o 07:39

Re: Czy można wlać płyn do płukania prosto do bębna ?

Postautor: febe » 30 sie 2018, o 08:28

Zarówno płyn do prania jak i do płukania możesz dodać bezpośrednio do bębna. Nie powinien odbarwić ubrań - w końcu płyn do płukania ma tylko zmiękczać tkaniny i nadawać im zapach. Może nie lej bezpośrednio na ubrania, tylko nalej do nakrętki i nakrętkę włóż do bębna. I uważaj z odplamiaczem - jego nie radzę wlewać do bębna.
no avatar
User

Theodor

Posty

1

Rejestracja

30 sie 2018, o 10:06

Re: Czy można wlać płyn do płukania prosto do bębna ?

Postautor: Theodor » 30 sie 2018, o 10:09

Bez problemu możesz tak zrobić. Miałem kiedyś podobny problem i i tak właśnie postępowałem. Problem tylko w tym, że więcej energii zużywasz
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.079s | 14 Queries | GZIP : Off ]