Czy dostanę pożyczkę?

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

milena_w

Posty

212

Rejestracja

3 lis 2016, o 11:21

Czy dostanę pożyczkę?

Postautor: milena_w » 25 sie 2017, o 10:08

Jestem osobą zadłużoną – moja historia w BIK jest negatywna, figuruję również w bazach dłużników. Czy moglibyście polecić mi firmę, w której mogłabym starać się o kredyt?
no avatar
User

malwina09

Posty

29

Rejestracja

23 sty 2017, o 10:11

Re: Czy dostanę pożyczkę?

Postautor: malwina09 » 25 sie 2017, o 10:09

Uwierz, że nie brak firm, które specjalizują się w udzielaniu pożyczek osobom zadłużonym. Jedną z nich możesz odnaleźć pod adresem https://concash.pl/ . Musisz się jednak liczyć z tym, że decydując się na kredyt w parabanku poniesiesz większe koszty, niż gdybyś zaciągnęła go bezpośrednio w banku.
Awatar użytkownika
User

rogero17

Posty

5

Rejestracja

24 sie 2017, o 20:08

Re: Czy dostanę pożyczkę?

Postautor: rogero17 » 3 wrz 2017, o 10:35

Moim zdaniem najlepsze oferty są na tej stronie. Jest tam naprawdę mnóstwo tego typu ofert i warto wybrać najlepszą :)
Głupio jest nie mieć nadziei(...)Poza tym to pewnie grzech.
no avatar
User

sosmar88

Posty

1

Rejestracja

6 wrz 2017, o 07:18

Re: Czy dostanę pożyczkę?

Postautor: sosmar88 » 6 wrz 2017, o 07:20

Według mnie zanim weźmiesz jakikolwiek kredyt powinieneś się zorientować w dostępnych fortach. Możesz to zrobić na przykład dzięki takiemu www.wktorymbanku.pl/kredyty-gotowkowe rankingowi. Przejrzyj dokładnie wszystkie opcje i wybierz tą najkorzystniejszą dla Ciebie.
no avatar
User

nierra

Posty

353

Rejestracja

18 maja 2016, o 14:57

Re: Czy dostanę pożyczkę?

Postautor: nierra » 31 maja 2022, o 23:11

Ok, oferta kredytowa może być super, ale jeśli nie będzie nas stać na spłatę to sytuacja będzie ciężka. Jednak z tego co wiem dostępna jest nawet konsolidacja kredytów bez zdolności kredytowej Poznań więc zawsze jakiś ratunek jest
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.094s | 14 Queries | GZIP : Off ]