Co myślicie o inwestycji w rachunek zarządzany forex?

Dział o inwestowaniu w nieruchomości, dzieła sztuki, metale szlachetne i inne.
no avatar
User

stratfan

Posty

22

Rejestracja

23 kwie 2012, o 20:01

Co myślicie o inwestycji w rachunek zarządzany forex?

Postautor: stratfan » 26 kwie 2012, o 02:30

W innym temacie pojawiła się dosyć unikalna opcja połączenia wysokiego zysku z zabezpieczonym rachunkiem - chodzi o rachunek zarządzany oparty o strategie algorytmiczne, a także opiekę tradera. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie http://www.secured-forex.com/. Jestem ciekaw co myślicie o tej ofercie, interesowałem się forexem, ale nie widziałem dotychczas takiego połączenia by przy użyciu algorytmów wykorzystywać ten system do inwestowania, w dodatku można wziąć konto z ubezpieczeniem kapitału w banku ING. Wygląda to naprawdę nieźle.
no avatar
User

lechu

Posty

54

Rejestracja

3 maja 2012, o 12:58

Re: Co myślicie o inwestycji w rachunek zarządzany forex?

Postautor: lechu » 3 maja 2012, o 14:47

Nie wierze w żadne systemy, które pozwalają wygrywać na giełdzie czy forexie. Proste pytanie gdybyś znał system, który działa to sprzedawałbyś go czy sam byś na nim zarabiał? Proste, wszytko to jest ściema i obarczona dużym ryzykiem zabawa.
no avatar
User

stratfan

Posty

22

Rejestracja

23 kwie 2012, o 20:01

Re: Co myślicie o inwestycji w rachunek zarządzany forex?

Postautor: stratfan » 15 maja 2012, o 00:42

Kapitał do inwestowania też trzeba skądś wziąć, a im większy tym lepszy. Poza tym im więcej pieniędzy tym korzystniej może być z rachunkiem u brokera. To tak jakby banki nie potrzebowały otwierać funduszy, lokat i rachunków oszczędnościowych. Pieniądz robi pieniądz.
Kwestia jest tylko tego kalibru czy ktoś ich zna i próbował sam. Bo mówią o dużych zyskach, ale nie wiem czy ktoś już korzystał z usług.
Awatar użytkownika
User

Strażak Wojtek

Posty

22

Rejestracja

17 maja 2012, o 11:15

Re: Co myślicie o inwestycji w rachunek zarządzany forex?

Postautor: Strażak Wojtek » 20 maja 2012, o 17:06

Duże zyski to pojęcie dość względne. Potencjalne ryzyko w trakcie samodzielnych posunięć na rynkach walutowych też potrafi odpłacić się sporym zyskiem. Kwestia pozostaje tylko taka czy ktoś woli ryzykować na 20% czy na 80%. Nie mówię wcale, że opcja zaproponowana stratfana to inwestycyjny "kamień filozoficzny" bo pewnie tak nie jest. Ale z tego co przeczytałem na oficjalnej stronie Secured Forex wygląda to w miarę sensownie, zwłaszcza dla klientów niezorientowanych w grach inwestycyjnych, a którym zależy na zminimalizowaniu ryzyka straty. Zresztą według mojej wiedzy tzw. rachunki zarządzane cieszą się coraz większą popularnością i swojej ofercie mają go już firmy brokerskie z siedzibami w największych miastach tego świata. Pisanie, że to wszystko ściema jakoś mi nie pasuje. Sam zastanawiam się na wbiciem się w rynek Forex i choć samodzielna zabawa kusi jak diabli muszę i pomyśleć o innych. Przegrać jest dużo łatwiej niż wygrać.

Choć rzeczywiście przydałaby się rzetelna wypowiedź osoby która korzystała z tego rodzaju usług. W wolnym czasie looknę postaram się ogarnąć nieco temat i może dojdziemy do jakiś sensownych wniosków.
no avatar
User

Roberto

Posty

41

Rejestracja

25 kwie 2012, o 14:50

Re: Co myślicie o inwestycji w rachunek zarządzany forex?

Postautor: Roberto » 25 maja 2012, o 18:12

To może ja się dołączę do tego tematu, jako właśnie osoba, która korzysta z rachunku zarządzanego. Nie mam go może od bardzo dawna, ale już zdążyłem się przekonać że niezłe zyski to wcale nie jest ściema. Jak dla mnie to był strzał w dziesiątkę z kilku względów. Przede wszystkim ja nie muszę się niczym zajmować, wszystko robi za mnie trader. I to był główny argument, który mnie przekonał. Bo czy ja mogę lepiej zainwestować swoje pieniądze niż brokerzy z ThinkForex czy FXCM? Nie sądzę.
Miejsce idealne na konferencję - Promenada
Awatar użytkownika
User

Strażak Wojtek

Posty

22

Rejestracja

17 maja 2012, o 11:15

Re: Co myślicie o inwestycji w rachunek zarządzany forex?

Postautor: Strażak Wojtek » 7 cze 2012, o 22:31

Roberto, to rozumiem, że jesteś właśnie jednym z klientów wspominanego w tym temacie Secured Forex... A napisz - tak z ciekawości - z której opcji skorzystałeś? Skoro wszystko robi za Ciebie trader, to powiedz jeszcze czy masz możliwość podglądu co też on w danej chwili wyczynia z Twoimi pieniędzmi? Ciekawi mnie to :) Zresztą tak czy siak, skoro jesteś zadowolony to może być aż tak źle z tymi rachunkami zarządzanymi :P
no avatar
User

Roberto

Posty

41

Rejestracja

25 kwie 2012, o 14:50

Re: Co myślicie o inwestycji w rachunek zarządzany forex?

Postautor: Roberto » 8 cze 2012, o 13:25

Oczywiście, że jestem ich klientem. Nie polecałbym czegoś czego nie sprawdziłem.
Ja korzystam z opcji Bezpieczny Forex. Ale myślę, że jak jeszcze trochę uzbieram i zarobię to przejdę na Ubezpieczony Forex Alfa. Dla mnie jednak liczy się bezpieczeństwo i stały, w miarę stabilny zysk.
A co do mozliwości wglądu w to, co robi trader to oczywiście wszystko możesz obserwować i masz do tego dostęp. W każdej chwili kasę możesz wycofać.
Miejsce idealne na konferencję - Promenada
Awatar użytkownika
User

Strażak Wojtek

Posty

22

Rejestracja

17 maja 2012, o 11:15

Re: Co myślicie o inwestycji w rachunek zarządzany forex?

Postautor: Strażak Wojtek » 10 cze 2012, o 20:34

A mogę mu na przykład powiedzieć, żeby np. wstrzymał się z jakąś inwestycją/ruchem albo żeby spróbował coś zrobić po mojemu? Owszem zakładam, że do takiej nie dojdzie, bo ciężko żebym mógł konkurować wiedzą z doświadczonym traderem i najprawdopodobniej więcej bym zepsuł niż poprawił :) Jednak ciekawi mnie to :)
no avatar
User

Roberto

Posty

41

Rejestracja

25 kwie 2012, o 14:50

Re: Co myślicie o inwestycji w rachunek zarządzany forex?

Postautor: Roberto » 11 cze 2012, o 15:27

Hmmm, ciężko mi odpowiedzieć na to pytanie, bo nigdy nie próbowałem tego zrobić. Na pewno możesz dowiedzieć się wszystkiego od konsultantów, ale czy wpływać na decyzje inwestycyjne to nie wiem.
Najlepiej zadzwonić do secured forex i zapytać :)
Miejsce idealne na konferencję - Promenada
Awatar użytkownika
User

Strażak Wojtek

Posty

22

Rejestracja

17 maja 2012, o 11:15

Re: Co myślicie o inwestycji w rachunek zarządzany forex?

Postautor: Strażak Wojtek » 12 cze 2012, o 17:03

Chyba tak będzie najrozsądniej. To Roberto, jesteś więc w pełni zadowolony? Żadnych problemów i innych tego typu nieprzyjemności? Tak tylko pytam by się upewnić :P
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.208s | 12 Queries | GZIP : Off ]