Ciężarna idzie na zwolnienie (pytanie)

Podatki - nikt tego nie lubi, ale płacić trzeba.
no avatar
User

minek

Posty

5

Rejestracja

8 sty 2018, o 17:52

Re: Ciężarna idzie na zwolnienie (pytanie)

Postautor: minek » 8 sty 2018, o 17:58

Czasem wszystko zależy od podejścia pracodawcy. Jeśli pracodawca źle traktuje pracowników, ciężarna nie ma ochoty wysłuchiwać dalej pracodawcy i idzie na zwolnienie jak tylko pojawi się okazja.
Awatar użytkownika
User

raifek1

Posty

203

Rejestracja

8 sty 2016, o 20:39

Re: Ciężarna idzie na zwolnienie (pytanie)

Postautor: raifek1 » 23 wrz 2018, o 09:01

w kwestii cukrzycy, polecam diabetologa https://all-med.pl/gabinety/diabetolog/ z Łodzi
(...)weteranki niezliczonych rozczarowań.
no avatar
User

Paula883

Posty

80

Rejestracja

11 lip 2018, o 09:20

Re: Ciężarna idzie na zwolnienie (pytanie)

Postautor: Paula883 » 3 cze 2019, o 12:17

Jakiś czas temu w internecie napatoczyłam się na artykuł w tym temacie na blogu - http://badaniaprenatalne.net/ .To wyjątkowo mądry wpis. Myślę, że można się dzięki nim dużo doedukować. Zajrzyjcie sobie sami a nie stracicie czasu. Są tam także inne interesujące wiadomości.
no avatar
User

djmarry

Posty

39

Rejestracja

4 lut 2020, o 13:02

Re: Ciężarna idzie na zwolnienie (pytanie)

Postautor: djmarry » 29 lut 2020, o 11:46

No a w ogóle to jak szukałyście lekarza prowadzącego? Ja w sumie od początku wiedziałam do kogo pójdę, bo moją siostrą opiekowała się doktor Barbara Blicharczyk i wiele dobrego o niej słyszałam. Ona nie tylko ma swój prywatny gabinet w Kołobrzegu na Szpitalnej, ale też pracuje w szpitalu co jest dużym plusem.
no avatar
User

KarinaM

Posty

49

Rejestracja

29 mar 2020, o 15:38

Re: Ciężarna idzie na zwolnienie (pytanie)

Postautor: KarinaM » 14 kwie 2020, o 10:35

To już bardziej złożona kwestia. Musicie pamiętać, że pierwsze tygodnie życia malucha to bardzo ważny czas. Właśnie dlatego zastanówcie się, jakie mleko nan 1 opinie zbiera wśród rodziców i na tej podstawie podejmijcie decyzję o konkretnym zakupie.
no avatar
User

malwina09

Posty

29

Rejestracja

23 sty 2017, o 10:11

Re: Ciężarna idzie na zwolnienie (pytanie)

Postautor: malwina09 » 8 cze 2021, o 20:40

Bardzo dużo informacji na temat praw i obowiązków w trakcie przebywania na zasiłku chorobowym widziałam na prawozus.pl, warto zerknąć, bo eksperci odpowiadają na pytania, może Wasze?
no avatar
User

krystynaaa

Posty

1564

Rejestracja

15 kwie 2021, o 07:53

Re: Ciężarna idzie na zwolnienie (pytanie)

Postautor: krystynaaa » 15 cze 2022, o 07:24

Właśnie ja miałam problem by zajść w ciążę, ale w końcu udało mi się w https://parens.pl/ . Tutaj otrzymałam bardzo dobrą pomoc i przede wszystkim metody leczenia w końcu okazały się skuteczne i uzyskałam ciążę.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Poprzednia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.081s | 14 Queries | GZIP : Off ]