Chcesz zarobić? Wpierw pomóż zarobić innym

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

Waclaw

Posty

7

Rejestracja

12 sty 2010, o 22:53

Chcesz zarobić? Wpierw pomóż zarobić innym

Postautor: Waclaw » 12 sty 2010, o 22:57

Poszukuję ambitnych i przedsiębiorczych osób! Jeśli jesteś uczniem/studentem
albo po prostu potrzebujesz dodatkowego małego dochodu, mam coś dla Ciebie,
natomiast jeżeli interesują Cię poważne pieniądze, również znajdę coś interesującego.

Oferuję dwa źródła dochodów:
1. dystrybucja produktów (marża wynosi 43% ceny dystrybucyjnej produktów)
2. procentowy udział z obrotu grupy (do 21%)

Poszukuję osób na 2 stanowiska:
- sprzedawca bezpośredni
- lider grupy

Ważne, żeby osoby które są zainteresowane praca jako lider grupy, były ambitne, zaradne,
samodzielne i przedsiębiorcze. Wszystkie inne potrzebne umiejętności do prowadzenia
tego biznesu nauczycie się w krótkim czasie, co pozwoli osiągać pierwsze efekty już po miesiącu.

Oferuję:
- wysokiej jakości produkty do sprzedaży,
- wysokie zarobki,
- możliwość wypracowania wysokiej emerytury już w 2 lata,
- elastyczny czas pracy,
- pomoc ze strony osób na wysokich szczeblach w firmie i przede wszystkim moją,
- pracę gdzie nie masz swojego szefa,

Praca na terenie całej Polski (polska firma).

Zdecydowanych na zmianę stylu życia na lepsze, proszę o kontakt na adres mailowy jacekbieniek@gmail.com
lub telefonicznie pod numerem 662019661. Wszystkich szczegółowych informacji na temat pracy dowiesz się po skontaktowaniu się ze mną.

Chcesz zmienić swoje życie na lepsze? Napisz!!

Jacek Bieniek (GG: 7724992)
no avatar
User

Dawid Kowalski

Posty

40

Rejestracja

3 lip 2009, o 13:44

Re: Chcesz zarobić? Wpierw pomóż zarobić innym

Postautor: Dawid Kowalski » 18 sty 2010, o 06:00

Zgaduje, że chodzi o kosmetyki FM Grup, 43% marża to sporo jeżeli chodzi o MLM trzeba tylko pamiętać że bardzo niewiele osób nadaje się do sprzedaży bezpośredniej/akwizycji. Dobrze na samym początku pisać o co chodzi a nie "wprowadzę Cie do super biznesu, chcesz poznać nazwę firmy napisz" - sugeruje to, że coś ukrywasz.
no avatar
User

Waclaw

Posty

7

Rejestracja

12 sty 2010, o 22:53

Re: Chcesz zarobić? Wpierw pomóż zarobić innym

Postautor: Waclaw » 18 sty 2010, o 11:20

Nic nie ukrywam, nie lubie jak ludzie mysla schematami, ktore nie wynikaja z ich prywatnego doswiadczenia. Zatem niech pozna fakty,a jak sie spodoba to mozna rozmawiac o szczegolach, produkty, firma, forma wspolpracy! jakbym sie rozpisal na 20 minut czytania to watpie ze komus chcialoby sie to wogole czytac;) pozdrawiam
no avatar
User

Waclaw

Posty

7

Rejestracja

12 sty 2010, o 22:53

Re: Chcesz zarobić? Wpierw pomóż zarobić innym

Postautor: Waclaw » 18 sty 2010, o 11:24

A co do tego, ze nie kazdy nadaje sie do sprzedazy bezposredniaj absolutnie sie zgadzam, od strony teoretycznej wiem ze jest to okolo 10-20% ale zalezy to najbardziej od tego na jakie grupy spoleczne sie trafia. Ja osobiscie lubie sprzedawac...
no avatar
User

Dawid Kowalski

Posty

40

Rejestracja

3 lip 2009, o 13:44

Re: Chcesz zarobić? Wpierw pomóż zarobić innym

Postautor: Dawid Kowalski » 26 sty 2010, o 12:23

Waclaw pisze:Zatem niech pozna fakty


Dla mnie podstawowym faktem są: nazwa, asortyment, plan marketingowy. Osobiście odstraszają mnie informacje typu "super biznes", "xx % marży", "emerytura w 2 lata", czytasz, czytasz i nie wiesz o co chodzi. Rozumiem, że ma to zaciekawić i skłonić do kontaktu pewnie gdybym miał 18-20 lat bym to "łyknął" i zaczął się wypytywać teraz kwalifikuje to jako budowanie grupy która będzie na kogoś robić i ten ktoś uważa, że firma jest odstraszająca i nieskuteczna, nie identyfikuje się z produktem i wstydzi się takiej działalności (akwizycja/sprzedaż bezpośrednia). Być może ciebie to nie dotyczy, ale tak odbieram ten temat.

Waclaw pisze:jest to okolo 10-20%


Ja zetknąłem się z informacją że "10% lub mniej", sam kiedyś sprzedawałem z bardzo mizernym skutkiem strony www jako przedstawiciel handlowy, byłem też na kilku spotkaniach rekrutacyjnych na akwizytorów dumnie nazywanych "doradcami finansowymi".
Awatar użytkownika
User

Mixed_pl

Posty

30

Rejestracja

3 lut 2010, o 13:02

Re: Chcesz zarobić? Wpierw pomóż zarobić innym

Postautor: Mixed_pl » 5 lut 2010, o 09:32

Często zdarza się tak,ze nawet po odpowiedniej ilości rozprowadzonych produktów firma okazywała sie niewypłacalna. Czytam właśnie negatywne opinie,więc w stosunku do takiej oferty podchodze bardzo nie ufnie.
www.mixed.pl - zespół na wesela,eventy
no avatar
User

0point

Posty

2

Rejestracja

2 kwie 2010, o 22:07

Re: Chcesz zarobić? Wpierw pomóż zarobić innym

Postautor: 0point » 3 kwie 2010, o 08:20

MLM to syf tylko dla głupców którzy w bajki wierzą.
no avatar
User

FinanciallyFree

Posty

4

Rejestracja

8 kwie 2010, o 21:25

Re: Chcesz zarobić? Wpierw pomóż zarobić innym

Postautor: FinanciallyFree » 8 kwie 2010, o 21:53

Każdy ma prawo do wyboru swojej drogi...A Ci którzy cokolwiek proponują powinni pamiętać o uczciwości i przedstawieniu faktów bo kłamstewka i techniki manipulacji i inne zawsze kończą się przegraną
FinanciallyFreeBecomer.com
no avatar
User

Radan

Posty

3

Rejestracja

8 cze 2014, o 20:11

Re: Chcesz zarobić? Wpierw pomóż zarobić innym

Postautor: Radan » 8 cze 2014, o 20:17

Zarabiam do 20000zł miesiecznie w systemie: www.bogaty-typy.pl Obecnie zajmuję się tylko granie typów sportowych w systemie z zyskiem. Jest znakomicie opracowany system dający super zyski z inwestycji w sporcie.
no avatar
User

krunrun

Posty

19

Rejestracja

16 lip 2014, o 09:10

Re: Chcesz zarobić? Wpierw pomóż zarobić innym

Postautor: krunrun » 16 lip 2014, o 09:22

Ja zawsze mam sporo wątpliwości w przypadku zarabiania przez Internet
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.116s | 12 Queries | GZIP : Off ]