Cellulit i rozstępy po ciąży

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

bizon

Posty

250

Rejestracja

14 paź 2015, o 14:59

Cellulit i rozstępy po ciąży

Postautor: bizon » 27 sty 2016, o 15:04

Mam straszny cellulit i rozstępy po ciąży. Nie mam pojęcia, co z tym zrobić. Używałam przeróżnych kremów, nic nie dawały. Znajoma ostatnio polecała mi zabiegi laserowego usuwania rozstępów. Ona była w Vici Clinic w Krakowie i jest bardzo zadowolona - po trzech zabiegach faktycznie jest ogromna różnica. Ja się trochę boję bo mówiła, że niestety zabiegi nie należą do najprzyjemniejszych :( A Wy co polecacie?
Awatar użytkownika
User

Dekor51

Posty

3

Rejestracja

25 sty 2016, o 17:46

Re: Cellulit i rozstępy po ciąży

Postautor: Dekor51 » 27 sty 2016, o 22:52

Niestety na takie rzeczy tylko mocne lasery. Moja żona pozbyła się ich po 3 miesiącach
Lepszy własny sąsiad niż siostra w stolicy.
Awatar użytkownika
User

dialt4

Posty

3

Rejestracja

25 sty 2016, o 18:30

Re: Cellulit i rozstępy po ciąży

Postautor: dialt4 » 27 sty 2016, o 23:24

3 zabiegi to na pewno za mało. Podobno trzeba minimum 7
Nie szata czyni bonzę.
no avatar
User

znawca

Posty

210

Rejestracja

27 paź 2015, o 07:31

Re: Cellulit i rozstępy po ciąży

Postautor: znawca » 29 sty 2016, o 09:26

Dobrze trafiłaś, ja też byłam w Vici Clinic i robiłam te zabiegi. Faktycznie efekt jest fajny i mi też trzy zabiegi wystarczyły. Na dodatek przy zakupie dwóch zabiegów, trzeci dostałam w prezencie. Spróbuj bo warto.
no avatar
User

Margareta709

Posty

1

Rejestracja

28 lut 2016, o 15:33

Re: Cellulit i rozstępy po ciąży

Postautor: Margareta709 » 28 lut 2016, o 15:38

Może Maximus? Ja robiłam na cellulit i efekty są naprawdę dobre. Skóra się napięła, odmłodniała i zrobiła gładka. Nie da si e ukryć, że trzeba też zmienić tryb życia nieco - więcej sportu i picia wody minerlanej, a mniej niezdrowego jedzenia...
Robiłam zabiegi (6 w sumie) w centrum Viva-Derm. Nic nie boli, potem można spokojnie wrócić do pracy. Zresztą, jestem od dawna ich stałą klientką i polecam tam wszystko :). Nie wiem do końca, czy ten zabieh nadaje się też na rozstępy, ale pewnie doradzą na miejscu, co będzie najlepsze... :)
no avatar
User

WlasnyBiznes

Posty

11

Rejestracja

2 mar 2016, o 09:54

Re: Cellulit i rozstępy po ciąży

Postautor: WlasnyBiznes » 12 mar 2016, o 19:31

Hej, żeby na stałe a nie na chwilę pozbyć się cellulitu, trzeba zmienić dietę i wyeliminować wszystkie produkty zawierające cukier. Cellulit to nie jest tylko estetyczny problem, ale przede wszystkim miejsca, gdzie występują zaburzenia w przepływie krwi i limfy oraz gdzie odkładają się produkty przemiany materii. Na chwilę oczywiście można go zlikwidować zabiegami kosmetycznymi, ale na dłużej, lepiej działać od środka. W przypadku rozstępów już nie jest tak łatwo, bo dopóki są czerwone, można coś z nimi zrobić, jak jaśnieją to w zasadzie masz już do czynienia z blizną na skórze. A bliznę trudno jest usunąć. Dziewczyny piszą, że 3 zabiegi laserem... wiesz, wszystko zależy od tego jak głębokie są to zmiany, to musi ocenić lekarz, ja jednak stawiałbym raczej na serię 10 żeby było widać efekty zmniejszenia się blizn. Lekarz też powinien powiedzieć Ci, czy jest faktycznie możliwość całkowitego ich usunięcia, bo to wszystko ładnie brzmi, dziewczyny się cieszą, natomiast w rzeczywistości może okazać się to dużo trudniejsze. Także jeśli chodzi o rozstępy to raczej polecam najpierw konsultację może z lekarzem medycyny estetycznej. Pozdrawiam
no avatar
User

Nagadzo

Posty

57

Rejestracja

8 lip 2015, o 07:23

Re: Cellulit i rozstępy po ciąży

Postautor: Nagadzo » 16 mar 2016, o 14:46

Słyszałam, że ten zabieg jest niesamowity http://wposzukiwaniupiekna.com.pl/ultra ... ekna-skore Znakomicie rdzi sobie z usuwaniem cellulitu.
no avatar
User

Kleo

Posty

398

Rejestracja

25 mar 2016, o 17:44

Re: Cellulit i rozstępy po ciąży

Postautor: Kleo » 28 mar 2016, o 14:22

uważam , że najlepszy jest sport ale to są właśnie skutki nie dbania o siebie. Z reszta my kobiety to jeszcze mamy fajnie bo tylko cellulit a facet ? takie siedzenie całe życie w kanapie może się odbić na życiu seksualnym. Wtedy to tylko erekton fast pomoże by libido i testosteron jakoś wróciły do normy .
Awatar użytkownika
User

WaYer

Posty

5

Rejestracja

19 mar 2016, o 11:53

Re: Cellulit i rozstępy po ciąży

Postautor: WaYer » 29 mar 2016, o 14:57

Jest mnóstwo zabiegów na to. Wystarczy popytać w klinikach.
Choroba zwierzęcia tuczy psa, choroba człowieka tuczy szamana.
no avatar
User

Dumik24

Posty

20

Rejestracja

30 paź 2013, o 08:37

Re: Cellulit i rozstępy po ciąży

Postautor: Dumik24 » 31 mar 2016, o 08:00

Bardzo dobrze z cellulitem i rozstępami radzi sobie medycyna estetyczna. Zobacz sobie przykładowo tutaj jak to wygląda - http://elesthetic.pl/index.php/konsultacje-specjalistow/medycyna-estetyczna/. Być może się o coś pokusisz. Najlepiej dopytać wpierw specjalisty co by ci zalecał.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.090s | 12 Queries | GZIP : Off ]