Biżuteria jako lokata?

Lokaty i konta oszczędnościowe, które mają najlepsze oprocentowanie, z których można wybrać środki przed czasem bez utraty odsetek.
no avatar
User

Sława

Posty

36

Rejestracja

15 maja 2013, o 08:19

Biżuteria jako lokata?

Postautor: Sława » 1 kwie 2014, o 19:05

Jestem typową kobietą i lubię błyskotki, a jednocześnie lubię mieć dobrze ulokowany kapitał.
Czy w takim razie to jest aż tak szalone, żeby lokować pieniądze w wysokiej jakości biżuterię?
Awatar użytkownika
User

MartaJa

Posty

152

Rejestracja

15 lut 2013, o 10:36

Re: Biżuteria jako lokata?

Postautor: MartaJa » 2 kwie 2014, o 11:19

Faktycznie, jak się nad tym dłużej zastanowić, to nie jest to głupi pomysł.
Można w ten sposób wykorzystać na przykład brylanty, czytałam o tym tu: http://www.dlavipa.info/brylanty-jako-n ... a-prezent/
Są takie sklepy internetowe nawet, gdzie można kupić brylant, później zrobić z nim dowolną rzecz - albo schować jako lokatę, albo oprawić i zrobić z niego biżuterię.
no avatar
User

kasiarz22

Posty

63

Rejestracja

15 sty 2014, o 12:33

Re: Biżuteria jako lokata?

Postautor: kasiarz22 » 14 kwie 2014, o 14:00

No to jest bardzo kuszący pomsył, ale popatrz na to z innej strony, złoto nie zawsze jest w cenie tak samo jak srebro. Nie lepiej jest np postawić na jakoś lokate, tutaj np http://skok.wolomin.pl/Produkty/Lokaty/10 widziałem bardzo fajne oferty, 4,0% na lokacie to już realny zysk a na biżuteri możesz nawet stracić.
no avatar
User

zyjes

Posty

104

Rejestracja

7 sty 2014, o 21:15

Re: Biżuteria jako lokata?

Postautor: zyjes » 15 maja 2014, o 17:44

Kojarzy mi się z amber gold. Poczekaj może jeszcze z takim pomysłem :)
no avatar
User

Agnest

Posty

48

Rejestracja

17 sty 2014, o 11:16

Re: Biżuteria jako lokata?

Postautor: Agnest » 15 maja 2014, o 19:09

Właściwie niegłupi pomysł, tyle że biżuterię można ukraść.
no avatar
User

RafałSek

Posty

142

Rejestracja

18 lip 2018, o 21:03

Re: Biżuteria jako lokata?

Postautor: RafałSek » 13 lip 2021, o 07:08

Trudno powiedzieć, bo jednak warto pamiętać że biżuterię ciężko będzie sprzedać za taką samą cenę. Co innego jeśli chodzi o monety i sztabki inwestycyjne które odsprzedacie bez problemów również dla mennicy z niskim spredem. Dobry wybór i jedne z najlepszych cen jest w Mennica Skarbowa w której sam systematycznie zamawiam do budowy własnego prywatnego majątku :)
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.090s | 12 Queries | GZIP : Off ]
cron