biznes na wsi

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

kaem87

Posty

1

Rejestracja

26 kwie 2011, o 10:37

biznes na wsi

Postautor: kaem87 » 26 kwie 2011, o 10:38

Jestem nowy na forum i przepraszam, jeżeli coś robię nie tak. Tak więc na początek chciałbym powiedzieć "Witam"

Mam okazję wynająć lokal 34m2 na wsi w budynku łączonym z bardzo dobrze prosperującym sklepem "delikatesy centrum". Koszt najmu takiego lokalu to około 1000zł. Do tego trzeba doliczyć wynagrodzenie dla pracownika. Łącznie ze wszystkim około 2500zł. Obok jest już wynajęty jeden sklep z torebkami, butami, jakimiś akcesoriami dla kobiet, i trochę ubrań. Chciałbym wynająć ten lokal i zastanawiam się w co tam można zainwestować. Myślałem nad dwoma rzeczami, czyli sklep z używanymi ciuchami (nie chcę zwykłego ciuszka, w którym brzydko pachnie, tylko sklep na poziomie), bądź rzeczy potrzebne do biura i w szkolnictwie, typu zeszyty, arkusze papierów, notesy, długopisy itd itd... Zajmuję się wykonywaniem reklam, więc chciałbym to dobrze zareklamować i wiem jak to zrobić. Chciałbym jeszcze zaznaczyć, że w okolicy nie ma ani ciuszka, alni sklepu z akcesoriami biurowymi, a do większego miasteczka (20 tys mieszkańców) jest około 8km.
Czy macie jakieś pomysły na taki biznes na wsi? Czy u Was takie pomysły jak moje się sprawdzały, bądź co się sprawdzało?
Bardzo proszę o jakiekolwiek podpowiedzi.
Pozdrawiam serdecznie
no avatar
User

Mirek2

Posty

21

Rejestracja

6 gru 2010, o 10:48

Re: biznes na wsi

Postautor: Mirek2 » 30 kwie 2011, o 14:03

Jak na wsi to koniecznie zrób jeszcze do tego sklep internetowy.
no avatar
User

Account-PL

Posty

28

Rejestracja

27 kwie 2011, o 13:17

Re: biznes na wsi

Postautor: Account-PL » 4 maja 2011, o 11:43

Witam Wszystkich na forum. Uważam ze taki sklep to bardzo dobry pomysł,ale pamiętaj ze jest to wieś wiec nie wiadomo jakie byłoby zainteresowanie tymi produktami lub ciuszkami. Założenie sklepu internetowego to bardzo dobry pomysł,tym sposobem trafisz do większej grupy odbiorców.
no avatar
User

RobKwie

Posty

5

Rejestracja

12 maja 2011, o 10:39

Re: biznes na wsi

Postautor: RobKwie » 12 maja 2011, o 10:55

Też wydaje mi się, że sklep z ciuchami to dobry pomysł, zwłaszcza jeśli chcesz go zrobić na poziomie, a nie kosze, w których sie grzebie i szuka ubrań. Jeśli połączysz to ze sklepem internetowym lub allegro to powinno całkiem nieźle prosperować.
no avatar
User

Account-PL

Posty

28

Rejestracja

27 kwie 2011, o 13:17

Re: biznes na wsi

Postautor: Account-PL » 30 maja 2011, o 07:35

Czyli mamy zgodne zdania na ten temat. Obawiam się tylko tego,że miejscowość jest bardzo mała,ale swoja sprzedaż oprzesz też na sklepie internetowym,więc to naprawdę może się udać.


Pozdrawiam www.account-pl.eu
no avatar
User

dagmaro

Posty

46

Rejestracja

4 lip 2011, o 13:54

Re: biznes na wsi

Postautor: dagmaro » 16 sie 2011, o 06:22

Ubrania to zdecydowanie lepszy pomysł. Na artykuły biurowe miałbyś popyt głównie we wrześniu, kiedy dzieci idą do szkoły. Ubrania kupuje się cały rok. Dodatkowo ludzie na wsi rzadko kiedy chcą wydawać dużo pieniędzy na ciuchy, które i tak się zniszczą przy pracach domowych.
no avatar
User

natalian

Posty

38

Rejestracja

13 lip 2011, o 09:59

Re: biznes na wsi

Postautor: natalian » 19 sie 2011, o 06:49

Pierwszy post był w kwietniu, ciekawe jak się interes rozwinął... :)
no avatar
User

qwerty123

Posty

7

Rejestracja

7 paź 2010, o 10:46

Re: biznes na wsi

Postautor: qwerty123 » 26 sie 2011, o 12:51

myślę, że to dobry pomysł, skoro nie ma takiego sklepu możesz uzyskać jakieś środki, pamiętaj najważniejszy jest dobrze napisany biznes plan.
Biznes plan kluczem do sukcesu!
no avatar
User

kazia87

Posty

27

Rejestracja

12 sie 2014, o 12:38

Re: biznes na wsi

Postautor: kazia87 » 12 sie 2014, o 12:52

Jeśli będziecie potrzebować sposobu na rozrost Waszej firmy to polecam skorzystac z usług system elektronicznego obiegu dokumentów. usprawniają działanie firm i pozwalają zaoszczędzić czas i pieniądze nowoczesnych przedsiębiorców
no avatar
User

KennethGor

Posty

33

Rejestracja

9 lip 2015, o 23:04

Lokalizacja

Brazil

filtry powietrza

Postautor: KennethGor » 22 lip 2015, o 09:56

Izby wypozyczyc pierwsza kwote pieniedzy w jednostce oferujacej chwilowki poprzez Siec obstaje sie uwiecznic przy pohulaniu nadzwyczajnego formularza. Niesie on fundamentalne wiadome personalne, skecz dowodu indywidualnego oraz konta bankowego. Co wiecej najczesciej po finalizowaniu rejestracji, izby srodki pozostaly wydawane na rachunek rozliczeniowy, jednostek udzielajace wierzytelnosci wygladaja pomocniczego zaaprobowania w kreacyj tracenia na ich firmowe konto bankowe symbolicznego grosza, w zamyslu konfirmacji, iz ano jestesmy posiadaczami konta bankowego, jakiego humoreska kopnelismy w formularzu. Wprawdzie petenci co chwila czesciej poszukuja jednostek
gotowka bez bik.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.100s | 12 Queries | GZIP : Off ]