Biuro w domu

Tutaj piszcie wszystko co dotyczy forum, propozycje nowych działów, problemy z jego działaniem ...
no avatar
User

Margines Błędu

16

18 wrz 2013, o 20:06

Biuro w domu

Postautor: Margines Błędu » 18 wrz 2013, o 20:19

Biuro w domu jest swietnym rozwiazaniem, szczegolnie jesli ma sie wyrozumiala rodzine, ktora nie przeszkadza w takiej formie pracy. Do tego celu warto zakupic wieksze mieszkanie, w ktorym znajdzie sie miejsce na odoobniony gabinet. Tutaj sa swietne oferty, z ktorych mozna skorzystac nowe mieszkania warszwa. Naprawdę warto zerknac.
Awatar użytkownika
User

monika73

20

13 lip 2013, o 19:11

okolice Krakowa

Re: Biuro w domu

Postautor: monika73 » 29 wrz 2013, o 17:33

oj, nie radzę mieć biura w domu, ja tak miałam przez kilka lat i prawda była taka, że nigdy z tej pracy nie wychodziłam... złe rozwiązanie szczególnie dla osób które cierpią na niewyleczalny pracoholizm
w życiu piękne są tylko chwile
no avatar
User

kolaa

590

8 cze 2013, o 14:10

Warszawa

Postautor: kolaa » 8 paź 2013, o 11:47

Zawsze można poszukać jakiegoś biura pod wynajem w przystępnej cenie, na ihouse.pl jest bardzo dobra wyszukiwarka.
Jaki wybrać sposób na reklamę internetową - content marketing
no avatar
User

nataliakl

85

8 lis 2013, o 09:15

Postautor: nataliakl » 15 lis 2013, o 12:31

No właśnie, problem z biurem w domu jest taki, że praca zlewa się z życiem rodzinnym, a to jest bardzo trudne. Chociaż można oczywiście zaoszczędzić, pracując w domu. Jest jednak bardzo popularne zjawisko współwynajmowania mieszkania lub pomieszczenia przez kilka osób. Wtedy do pracy się wychodzi z domu, a można zaoszczędzić na czynszu.
no avatar
User

mroczny_brat

11

14 lip 2014, o 11:22

Postautor: mroczny_brat » 14 lip 2014, o 11:28

Osobiście jestem zwolennikiem opinii, że w pracy powinno się pracować, a w domu wypoczywać. Slabym pomysłem jest łączenie jednego z drugim, bo nigdy nie bedziesz miał/miała czasu na robienie domowych rzeczy, skoro technicznie rzecz ujmując- ciągle będziesz w pracy...
no avatar
User

jogin

10

22 lip 2014, o 11:23

Postautor: jogin » 22 lip 2014, o 11:49

czasem nie ma wyjścia
no avatar
User

Francuzik

61

17 wrz 2014, o 16:51

Postautor: Francuzik » 7 paź 2014, o 13:43

Zgadzam się. Czasami nie ma wyjścia i trzeba pracować w domu dlatego też trzeba wygospodarować dla siebie pomieszczenie , które bedzie naszym gabinetem. Ja póki co nie mam takiej możliwości , ale chciałbym mieć u siebie pokój w którym zrobiłbym właśny gabinet. Postawiłbym takie meble http://www.lissy.pl/meble-i-dekoracje/k ... id,54.html. Przyjemniej wiedziałbym, że wchodząc do tego pokoju zabieram sie do pracy a nie ide odpoczywać.
no avatar
User

noname

23

2 kwie 2015, o 14:46

Postautor: noname » 2 kwie 2015, o 15:24

chociaz nie musisz placic za wynajem ;)
SzybkiGrosz.pl - zostań inwestorem i udzielaj pożyczek
Awatar użytkownika
User

kornelia09

6

1 kwie 2015, o 17:07

Postautor: kornelia09 » 14 kwie 2015, o 12:58

Naprawdę chciałbyś nigdy nie wyjsc z pracy?:D
But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.
Awatar użytkownika
User

KamilJ

3

22 kwie 2015, o 17:18

Postautor: KamilJ » 26 kwie 2015, o 20:12

:D :D
Depresję masz wtedy kiedy przytyjesz lub za długo pada. To zwykły smutek. Wściekła chandra to potworna rzecz. Nagle odczuwasz nieuzasadniony lęk.
Następna