Biuro detektywistyczne w małym mieście

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

patryk00

Posty

1

Rejestracja

13 wrz 2015, o 17:51

Biuro detektywistyczne w małym mieście

Postautor: patryk00 » 13 wrz 2015, o 17:52

Witam, jestem w trakcie robienia licencji na detektywa i zamierzam otworzyć w moim mieście biuro detektywistyczne. Miasto posiada około 25tyś mieszkańców. Planowany obszar usług to sprawy rozwodowe, obserwacja i poszukiwanie osób, ustalenia adresowe i majątkowe, wywiad środowiskowy oraz gospodarczy, wykrywanie podsłuchów i inne sprawy związane z tym zawodem. Proszę o opinie, czy taki biznes ma szanse być dochodowy w małym mieście? Konkurencji na tym obszarze brak.
no avatar
User

look

Posty

13

Rejestracja

14 wrz 2015, o 13:03

Lokalizacja

Białystok

Re: Biuro detektywistyczne w małym mieście

Postautor: look » 14 wrz 2015, o 13:47

Cześć,

Ogólnie sam pomysł biznesu nie jest zły, mam znajomego, który też się tym zajmuje i często nie wyrabia się ze zleceniami :)

Problemem jest miasto. Sam pochodzę z małej miejscowości i powiem Ci szczerze, że najczęściej każdy każdego zna i uzyskanie konkretnych informacji nie jest takie trudne.

No, ale... warto próbować :)

Pozdrawiam
drukarnia online
----> ulotki, plakaty, wizytówki, foldery, torby papierowe, zaproszenia, banery, notesy
no avatar
User

polinka

Posty

10

Rejestracja

16 wrz 2015, o 11:50

Re: Biuro detektywistyczne w małym mieście

Postautor: polinka » 16 wrz 2015, o 12:02

Fajny pomysł. Moim zdaniem masz spore szanse na sukces, możesz przecież działać również w okolicach swojego miejsca zamieszkania.
Awatar użytkownika
User

Diana21

Posty

133

Rejestracja

18 sty 2015, o 19:02

Re: Biuro detektywistyczne w małym mieście

Postautor: Diana21 » 17 wrz 2015, o 10:53

Pomysł jest dobry, chociaż faktycznie jedno takie miasteczko to może być mało, ale zawsze pozostają jeszcze te bliższe miejscowości;)
Jeśli człowiek ma dość pieniędzy, trudno mu w ogóle popełnić jakieś przestępstwo. Zdarzają mu się tylko zabawne, drobne niezręczności. -TP
no avatar
User

Agnieszka!99

Posty

76

Rejestracja

27 maja 2015, o 16:15

Re: Biuro detektywistyczne w małym mieście

Postautor: Agnieszka!99 » 5 paź 2015, o 14:31

Skoro konkurencji brak, to pomysł może wypalić, pytanie tylko, czy nie jest to za mały rynek zbytu.
Awatar użytkownika
User

Asia22

Posty

60

Rejestracja

4 lut 2015, o 17:11

Re: Biuro detektywistyczne w małym mieście

Postautor: Asia22 » 6 paź 2015, o 08:20

Myślę, że skoro wokół brak konkurencji to przy odpowiednim rozreklamowaniu masz szanse na sukces :)
Uciekam, więc jestem. A raczej uciekam, więc przy odrobinie szczęścia nadal będę. - Rincewind
no avatar
User

lerbenz

Posty

152

Rejestracja

19 maja 2018, o 08:27

Re: Biuro detektywistyczne w małym mieście

Postautor: lerbenz » 28 wrz 2018, o 20:17

Myślę, że w przypadku małego miasta będzie trudno zaistnieć wśród konkurencji. Z całą pewnością przyda się reklama internetowa, z powodzeniem wykona ją dla Ciebie agencja interaktywna https://solv.pl
no avatar
User

janabaranek

Posty

95

Rejestracja

27 wrz 2016, o 06:46

Lokalizacja

Wrocław

Re: Biuro detektywistyczne w małym mieście

Postautor: janabaranek » 17 lis 2018, o 11:22

W kwestii dobrego detektywa mogę śmiało polecić tę firmę: http://www.detektywipl.pl/. Korzystałam z ich usług co prawda tylko raz, ale wszystko było w jak najlepszym porządku i odbyło się bez wpadki, a dowiedziałam się tego czego chciałam. Pozdrawiam ;)
vanitas vanitatum et omnia vanitas
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.080s | 14 Queries | GZIP : Off ]