BEZPIECZNA INWESTYCJA 50% ROCZNIE

Dział o inwestowaniu w nieruchomości, dzieła sztuki, metale szlachetne i inne.
no avatar
User

Nieruchmości

Posty

1

Rejestracja

28 wrz 2011, o 11:39

BEZPIECZNA INWESTYCJA 50% ROCZNIE

Postautor: Nieruchmości » 28 wrz 2011, o 11:41

Zajmuję się inwestycjami w nieruchomości na rynku wtórnym. Dla swoich klientów jestem w stanie wygenerować zysk ok. 50% rocznie. Aktualnie posiadam do Państwa dyspozycji kamienicę w jednym z dużych miast w Polsce podzieloną na mieszkania do odprzedaży. Inwestor który zdecyduje się na tego typu inwestycję kupuje mieszkanie na własność. Moim zadaniem jest remont mieszkania w wysokim standardzie i znalezienie kupca oraz wskazanie kolejnej propozycji inwestycyjnej. W ciągu roku jestem w stanie obrócić trzema mieszkaniami gdzie zysk dla inwestora z jednego lokalu wynosi od 15% do 20%. Minimalna kwota inwestycji 75 000zł. Nieruchomość jest atrakcyjna ze względu na lokalizację. Zaproponowana przeze mnie inwestycja nie wiąże się z ryzykiem starty zainwestowanych środków. Po pierwsze - ze względu na to, że inwestor nabywa praw własnościowych z chwilą podpisania aktu notarialnego. Po drugie - mieszkania kupowane są po zaniżonych w cenach i sprzedawane poniżej cen rynkowych bo nastawiam się na szybką sprzedaż. W przypadku jednego mieszkania cały proces trwa od trzech do czterech miesięcy. Nieruchomości wolne są od wad konstrukcyjnych. Posiadają w pełni uregulowaną sytuację prawną. Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny bądź mailowy.
Tel. 503-046-109
no avatar
User

szyms88

Posty

7

Rejestracja

26 mar 2012, o 16:54

Re: BEZPIECZNA INWESTYCJA 50% ROCZNIE

Postautor: szyms88 » 26 mar 2012, o 17:03

zajebiscie ... akurad 50 procent da zarobic i mi o tym piszesz
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.123s | 12 Queries | GZIP : Off ]
cron