Bankowość transakcyjna dla firm

Wszystko o kontach bankowych. Jakie najlepsze dla firmy, a jakie osobiste?
no avatar
User

Mercus

79

31 sie 2013, o 14:05

Bankowość transakcyjna dla firm

Postautor: Mercus » 26 lut 2017, o 23:55

Chciałbym się Was poradzić w jednej sprawie, otóż kupiłem działającą firmę zajmującą się zaopatrywaniem branży medycznej w artykuły medyczne, posiadam konto w jednym z banków, jednak zastanawiam się jednak nad zmianą banku w którym założyłbym konto firmowe. Przychody miesięczne to ok 10-15 tysięcy złotych, które jednak prawie w całości przekazywane są na rozwój firmy (kupowanie towaru). Firma działa głównie na przelewach więc muszę być one darmowe, na stronie mbanku z dziale bankowości tranaakcyjnej dedykowanej MŚP czytałem, że mbank ma coś takiego w swojej ofercie. Możecie to jakoś potwierdzi
no avatar
User

reton12

167

2 lut 2017, o 17:40

Re: Bankowość transakcyjna dla firm

Postautor: reton12 » 2 paź 2017, o 11:19

Dla firm bardzo ważne są dwa aspekty użytkowania konta. Po pierwsze, tanie przelewy. O ile ceny otwarcia konta, jego utrzymania nie są wygórowane, a opłaty za użytkowanie karty zazwyczaj można uniknąć, to nie wolno zapominać o tym, że przelewy zewnętrzne i zagraniczne mogą nas naprawdę wiele kosztować. Co gorsza, wiele firm obracająca gotówką, więc wpłaty i wypłaty do bankomatów potrafią pochłonąć znaczną część dochodów. Warto zajrzeć na stronę: w jakim banku założyć konto sprawdzić które Ci się opłaca.
konto.pl/]Ranking Kont Bankowych[/URL] tam znajdziecie wszelkie informacje na temat kont jak i lokat. Warto zajrzeć i wtedy zdecydować ktora opcja najbardziej Ci odpowiada.
no avatar
User

michal1110

1

9 kwie 2018, o 05:56

Postautor: michal1110 » 9 kwie 2018, o 06:00

Jak bym ja miał firmę to dla mnie najważniejsze było by żeby przelewy były za darmo

tetruss

5

3 kwie 2018, o 19:42

Postautor: tetruss » 9 kwie 2018, o 14:49

Ja nie jestem w stanie pomóc w tym obszarze tematycznym... Nie mam za bardzo na ten temat wiedzy...
Życie rozmawia za naszymi plecami.